MonkeyKing

Byli jste v Indii?

Napište zážitky! Proč tam jet nebo nejet? Jet lépe na jih či sever?

Odpovědi
Nikolka115

Ráda bych pomohla ale nebyla jsem ale musí to být zážitek :)

huxa

byl jsem nejdál na slovensku--->neporadím :)

badisko

musi to tam byt super.. ale bacha na vodu tu jen balenou a na jidlo taky …navic si vyridit ostatne jako na kazdou cestu vsechny ockovani a chce to poradnou pripravu indie neni jen tak…

bindi

Ano. Jet jen v případě, že vás kdeco nerozhodí, jinak to nemusejí být hezké zážitky. Pokud jedete sami, doporučuji si dopředu něco načíst o zvycích a komunikaci. Každý kout Indie je trochu jiný… podle mého je lepší zůstat déle v jednom městě než profičet půlku Indie za jeden týden.
Zážitky ze dvou měsíců pobytu mi vydaly na tisíce historek dodnes… :)