Lgee

Byli jste se někdy o prázdninách koupat? Pokud ano, kde?

Odpovědi
Drap

Určitě, nejméně 20. Všechno v přírodě. Rybníky, přehrada, zatopené lomy a nejčastěji nedaleko v řece.

Dochy

Balt, pískovna,…

quentos

Ano. Koupaliště, jezero, rybník, moře, termály…

Rokio

Nemám prázdniny. Jsem pracující. Dovolenou jsem si ještě nevzal.

Gus_Fring

V Africe.

da ny

Někdy? V dětství av mládí, každý rok.
Letos jsem, několikrát byla u známé v zahradním bazénu (6×12 m)
I v prázdninových měsících dávám přednost sprše, doma. ;D
Na místní koupaliště nechodím, je tam hlava na hlavě. Přeplněné těmi, kteří mají od města finanční výhody na vstupné.
Na jezeře jsou sinice nějaká „potvůrka“. Vzhledem k tomu, že na ostatních přírodních vodních plochách (v dosahu, bez automobilu), hrozí infekce. Držím se rad lékařů, ve smyslu „zlatý, bezpečný bazén“, s chladnější vodou i dezinfekcí…. :/. Ten je zde přes l=to 4 – 6 týdnů zavřený :(

Několikrát jsem byla u známé v zahradním bazénu (6×12 m)

Dochy

Rokio: Nevím, co v Tvém případě znamená „pracující“ ale v případě zaměstnaneckého poměru máš v ČR dovolenou povinně minimálně 4 týdny (teď to bude o chlup jinak – trochu se změnili předpisy, ale rámcově to stále pokračuje). Pokud by Ti ji zaměstnavatel v průběhu roku nenařídil, vystavuje se značnému riziku problémů.

quentos

Rokio si jako už párkrát blbě přečet otázku…