dust8

Byli jste někdy v zuboženém stavu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, zaboha jsem nebyl schopen vstát ze země. Asi nějaká gravitační anomálie, nebo co.

Další odpovědi
aliendrone

V porovnání s dobou před několika desítkami let jsem v zuboženém stavu PERMANENTNĚ! ;) :)

Rokio

Ano, když jsem vysadil léky pod dohledem lékaře, abych mohl darovat krev. Jednalo se o atypickou reakci a nemělo se mi nic stát. Lékař si dokonce myslel, že simuluji.

Nakonec jsem se z toho po pár měsících dostal. Byl to pro mě ten nejtvrdší očistec, který jsem kdy zažil.

zjentek

Ach…

Proboha vraťte sem uživatele https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/75915, ať otázky klade on!

Kepler

alien: tak to ti nevěřím! Pořád tvrdíš jak jsi krásný, skvělý, ten nejlepší. Pražské chodníky se sice postupně opravují, ale to se ti nikdy žádný nevztyčil kolmo?

aliendrone

Kepler>>> Chápu, že zrovna TY tomu nerozumíš, protože VZTYČOVÁNÍ něčeho je pro tebe klíčová záležitost sotvaže se v dohledu objeví nějaká ženština. ;) :D :D

Musíš ale pochopit, že každý se specializujeme na něco jiného. Zatímco já jsem hamoun, škůdce a obecně neplechář (nejkrásnější, nejúžasnější, nejskvělejší etc.), tak tvůj obor (zneuctění a morální rozvrat počestných pannen a paniček) je prostě úplně jiný a vyžaduje i patřičně odlišné ability včetně VÝBAVY. ;) :D

Tudíž výzbroj jako OBŘÍ DALEKOHLED nepotřebuji a ten zbytek se v případě nutnosti dá řešit „modrým zázrakem“. Tobě by ostatně mé ability jako skrytý přístup k oběti včetně načasování správného okamžiku zákeřného útoku ze zálohy (k maximalizaci účinku) tak, aby si oběť nic neuvědomila dřív, než „bude po všem“ také k ničemu nebyly. Vlastně by to v tvém případě BYLA VELKÁ OSTUDA, kdyby si tvá obět NIČEHO NEVŠIMLA! ;) :D :D Takža asi tak, no. :)

Kepler

Kdyby ten můj dalekohled plnil podpůrnou funkci. tak bych přepadnout dopředu nikdy nemohl. Dále vytrvale ignoruješ mé tvrzení, že ty směšné pohyby mě už nebaví. Nemám zájem nic o modrého: pičurky Viagra, ani modrý pramen z Kameňáku, ani ptáky z ODS. Jediné, co mě berou, jsou hřiby na řezu modrající. Všechny jsou jedlé, některé možná jen jednou.

Kepler

Rokio: skoro bych vsadil boty, že šlo o náhlé vysazení nějakého psychofarmaka, nemám pravdu? Vlastní zkušenost.

Rokio

Kepler: Ano. Ty jsi bral někdy psychofarmaka? Podle mě jsi klaďas, takže léky na hlavu nepotřebuješ. Jedná se ovšem pouze o můj názor.