hanicka.k.cb

Byli jste někdy v útulku?

V psím/kočičím?
Kouknout se na zvířátka, dát nějakému domov nebo venčit?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Před třemi lety jsem si jela pro kocourka vybraného na webu a nakonec jsem si odvezla úplně jiného a k němu ještě kočičku. Bohužel, kočička už není, ale kocourek vydá za celou smečku ( pokud by tedy kočky žily ve smečkách ) 🙂

Další odpovědi
pusinka50

Ano, před 10-ti lety jsem si odtud vzala pejska, jen mi ho letos na chalupě nějaký nezodpovědný řidič přejel, měl tolik energie, že tu mohl být dalších 10 let

led

Pozrieť som bola, kým deti venčili „tuláčikov“.
Moje „havinky“ boli tiež bezdomovci – nechcené. Prvá u nás prežila naozaj uctihodný vek 18 rokov. Po jej smrti k nám prišla druhé šteniatko, vyhodená „odmena za vysvedčenie“

anonym

Ano, byla.
Nějak mi uniká smysl otázky.

Nuk nuk

Ano, kdysi jsme měli jednoho pejska z útulku.

Katy81

doma som chodila pravidelne, hoci len posedieť si s psíkmi a pohrať sa s nimi, aj takáto maličkosť ich poteší, keď ich má kto pohladiť, poškrabkať, zahrať sa s nimi, „vypusinkovať“ ich 🙂 sú vďační aj za maličkosti. Nosila som z domu aj napr. kosti a podobne, aj keď samozrejme lepšie je dohodnúť sa s útulkom a napr. kúpiť granule, deky alebo čokoľvek, čo potrebujú a doniesť im to tam.

Venčenie bola tiež vždy desná zábava, psíky sme naložili k majiteľke útulku do auta a na lúke za mestom sme si užívali 🙂

beer

Nejen byl, dokonce jsem tam i krátce pracoval coby technik.
A ptáš se proč? Pokud jen tak, dej příště otázku alespoň do správné kategorie – tedy Aktuality a zábava, nebo zkus nějaký vhodnější chat 🙂

Emefej

Ano, mnohokrát.

weronika

Poprvé jsme si jeli vyzkoušet pejsky, které jsme si dopředu vybrali na stránkách útulku. Nakonec jsme si jednoho odvedly- ten útulek byl krásný, kotce měli zateplené, a pejsek se dostal každý den min 1 ven. měli tam i kočičky.

Po druhé jsme si jeli opět po pejska- ten prví už byl starý a tak u nás pobyl jen necelé 2 roky- jeli jsme tam s tím, že rozhodně nechceme fenku. Útulek se nedá nazvat útulkem. je na dvoře, kde je i sběrna surovin, takový špinavý. pejsků tam taky bylo málo- asi 7 . Všichni byli uřvaní a nesympatický- až na jednu :) ano ona jediná tam seděla, třepala se, protože se bála, a když jsem si přidřepla k plotu, tak ke mě přišla a dívala se na mě vemnlouvavýma očima, abychom ji tam nenechávali. A opravdu, nenechali jsme ji tam, a nelitujeme, rozveseluje nám život každý den :)

Elis Pokorná

Chodím venčit pravidelně každý týden do psího útulku. :)

Andre5000

Ano, byl, z útulku jsme jsme si vzali dvě kočky.

Kostk@

Ano byla a snad naposled.
Když jsem tam byla tak jsem si je malem odnesla všechny :( je mi jich hrozne líto :'(

hanicka.k.cb

ontola: smysl otázky je zjistit, kolik lidí (a za jakým účelem) navštěvuje útulky :o)

hanicka.k.cb

pusinka50: To nebyl nezodpovědný řidič, to bylo pako!