Gestas

Byli jste někdy v poslední době hodně zklamáni nějakou restaurací? Pokud ano, čím vás zklamala?

Nejlepší odpověď
Malvína

Zpravidla nemám špatné zkušenosti se samotným jídlem, ale s obsluhou.
Posledním takovým případem byla má návštěva v hotelové restauraci Poštovní Dvůr v Mariánských Lázních. Obsluha přinesla jiné pití, než které jsem si objednala, jídlo trvalo opravdu dlouho na to, že v celé restauraci sedělo asi šest hostů. Navíc na mě nedělalo dobrý dojem časté cinkání mikrovlnné trouby z kuchyně. Kuřecí maso, které měl partner, bylo vysušené. Má kachna se zelím a knedlíkem v pořádku. Při výběru této restaurace nás zaujaly hlavně lidové ceny. Bohužel, příště nenavštívíme.

Další odpovědi
zjentek

Restaurací ne, ale obsluhou! Furt by chtěli nějaký dýška, ale co za to???

zjentek

@Malvína: To je peklo, tam už bych nevkročil. Na to, že ani nekomentuješ, že vám s patrnerem obsluha prohodila porce, to ještě neseš statečně! ;)

Malvína

😁 😁