Miroslavst

Byli jste někdy v nonstop baru? Jak tam vaří a jaké je tam posezení?

Chuck Norris vydržel v non-stop baru do zavíračky.

Nejlepší odpověď
Mili @

a sedí tam doteďka…

Další odpovědi
iceT

Většinou jsou to pajzly pro gamblery,zakou­řeno,pivo se pít nedá,protože obsluha není adekvátní a neumí pivo natočit…

dagry

Škoda, že jsem tam s Chuckem nepotkala. Dali by jsme si tam do nosu. 🙂
Jinak u nás obsluha v noňálu super (s bejsbolkou 😁 pod pultem) a na jídlo tam podávají pouze balené bagety (ale velký výběr). A na WC prý i párky ☹

iwetax

Nonstopy jsou dobtrý, když se vracíte po noční. Dáte pivo a šup do postele.

BEAES

Vaří tam super, doporučuji.