Byli jste někdy v český americe?

Je to vzpomínka čecha na čechy,že taky máme něco pěknýho ve vlasti,
jaký máte vy zkušennosti,byli jste tam?
http://www.mos­kyt.net/ceska-amerika

Nejlepší odpověď
gecco

Jo…
😉
Ve Velké jsem se dokonce i kdysi potápěl, teď už tam jen ´občas´ lezu.
Jen – zásadně ve skupině a zásadně ´na špagátech´… Jižní svah je silně nestabilní (navíc tam často hlídaj policajti), lépe je (pokud to umíš a máš výbavu) slanit ze severu či západu (a stejnou cestou pak vylézt).
Malá a Mexiko jsou, pokud vím, s trochou nepříjemností, přístupné dosud.

Další odpovědi
dejavu

JJ, tam jsem byla dřív pečená vařená. I jsem o ní napsala článek :) http://dreamwor­x.cz/book/ame­rika.html

Lamalam

Když jsem jezdila na tábory na Berounku, často jsme tam chodili.

jirkajirka

V České Americe jsem nebyl ale bydlím v České Kanadě http://itras.cz/ces­ka-kanada/

ten který je

Jezdil jsem tam ještě za hluboké totality.Pamatuji si,že na Velké Americe na nás ze shora nějaký dement házel kameny.

Emefej

Ano, kdysi dávno jsem tam byl.

Awe

V americe v česku jsem byl ale asi bude hodně odlišná s tou kterou si zde zadal :D

gecco

Dejavu → (y) – i jsi tam byla a nebo jsi ´jen´ sebrala prameny?
😉
Ptám se proto, že pokud jsi dole nebyla, mohu ti – případně, zajistit ´bezpečnou´ návštěvu (ovšem po předchozím zvládnutí lanových technik).
😉

gecco

Jirkajirka → tam jezdím ´na houby´ – Kunžak, Terezín…
A někdy se, přinejhorším, umeju ve Zvůli.
😉
Jo – a na ´vodu´, Hamerák je bezvadnej…

jirkajirka

Jsem ze Slavonic, na Zvůli a Komorník jsme jezdili trampovat ale ne v létě.

gecco

Dneska už jsou Komorník i Zvůle v létě strašně ´obležené´…
Ale na podzim to tam mám rád.
😉
Mimochodem – do Slavonic jezdíme na zmrzku…
😉