BEAES

Byli jste někdy u soudu?

Jak to tam na vás působilo?
Doplňuji:
Člověk to zná jen z filmů, ale realita je úplně jiná.

Nejlepší odpověď
annas

Byla jsem „na exkurzi“ na soudním přelíčení, kdy matka obžalovala syna. Totiž ukradl jí peníze, vkladní knížky, rozprodal zařízení v bytě. Když se vrátila z nemocnice – měla jen holé stěny. Syn byl nezvěstný. Později ho tehdejší VB našla, jak si užíval…
Strašné, psychické náročné. Na zážitek nikdy nezapomenu. Matka plakala, syn se jen poškleboval. Už si ale nepamatuji na rozsudek.

Další odpovědi
mojitek

strasny pocit..

Martina S.

Jsem tam každý den. Já tam totiž pracuji.

led

Ako svedok. Ale nerada na to spomínam.

hanulka11

Byla jsem tam jako svědek. Cítila jsem se špatně už když jsem vstupovala do budovy…jako kdybych něco provedla. V jednací síni to bylo ještě horší-znám lepší místa.