Avatar uživatele
BEAES

Byli jste někdy u psychiatra?

Pomohl vám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, Jahoda, anonym, Mili @ před 4909 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano byl, několikrát. Přiznávám se bez mučení. Ale byla to psychiatr žena a normálně se do mě zbláznila :D
Mě pustili a ona tam nakonec zůstala.
Doplňuji:
Já chci taky kalendář, to by bylo vybarvenejch mráčků :D

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Chystám se..:D Hezky se vyříkat, zatím pomahá box, tam si to ze sebe vymlátím .. :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Já jsem zvědavá, kdo se přizná…
Já jsem u něj byla, ale řekl mi, že jsem ok, akorát mi dal prášky na nervy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Brácha tam chodil kvůli nočnímu počůrávání se ještě v 9.letech, dostal tam kalendář se sluníčkama a mráčkama a vždy vybarvil sluníčko pokud se nepočůral a mráček pokud jo a když měl za 14.dní víc sluníček než mráčků tak dostal balíček s hračkou a cukrovím. Tak tam chodil rád a po půl roce se už nepočůrával vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Zatím ne 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Já tam šel v 18ti, aby mi napsala papír, abych nemusel na vojnu a už si mě nechala v péči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Zatím jsem u něj nebyla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosa

Já se přiznávám. Když člověk už je vyčerpaný, nemůže a ještě se k tomu přidají jakési aritmie , tak je člověk rád, že to s ním někdo probere a zároveň napíše nějaké léky. Nejsou to vždy „drijáky“, které člověka oblbují. Třeba někomu chybí v mozku nějaké látky, které tělo nedovede samo vytvářet – potom se dodají. Léčila jsem se pět roků s postupnými úpravami léků.Teď je výborně, žádné problémy nemám, jsem fit (po stránce duševní). Mám dokonce jiný pohled na svět. Snažím se vyvarovat stresu, někdy jsou mi věci, které nedokážu ovlivnit úplně úplně volné. Radím- nebát se psychiatra navštívit, chodí tam spousta lidí a nikdo není zrovna blázen. Psychiatr je v této době normální. Pomohl mi. Spím teď i bez prášků jako miminko a je mi dobře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rynek878

tak nevím,není tohle zase nějaká ANKETA??????????

před 4909 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak nevím, ale je zní to jako otázky. Byli jste někdy…?

před 4909 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek