Avatar uživatele
jirka F

Byli jste někde třeba na výletě, kde se vám tak zalíbilo, že jste tam chtěli zůstat?

Já ještě na střední škole s panem ředitelem na exkurzi na Pálavě a pomalu bych tam zůstal, jak tam bylo nádherné prostředí.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, briketka10, marci1 před 1024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Byl jsem na několika pozoruhodných místech, kdy bylo opravdu krásně, ale nikdy mě nenapadlo si říci: tak tady bych dokázal žít. Vracet se tam, déle pobýt, to ano, ale doma je doma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ano, na horách, na horolezecké chatce, která byla přímo na skále s nádherným výhledem do dálky. Jen hory a lesy, žádná lidská obydlí. Naše hory a lesy to je přece taková krása. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Ano, a občas to i realizovala a nevrátila se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Doma je doma, ale rádi se vracíme na oblíbená místa, třeba ostrov Ischia v Itálii, ale hlavně na Šumavě. Chatu nebo chalupu bych si tam uměl představit. Jsou tam kouzelná místa.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, dokonce na místech velmi protikladných – Dolní Kralovice, Brno a Praha.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Moc se mi líbilo ve Švýcarsku, tam bych i zůstal. Teď tam mám vnučku. A už delší dobu tam žije sestra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ano a to několikrát a z různých důvodů. Za minulého režimu Švýcarsko a Slušovice, v poslední době Krkonoše a Jizerky. Mít s kým, odstěhoval bych se na hory hned.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myška Elča

Ano, byla v Maďarsku byl tam nádherný bazén s nádhernými tobogány Nejradši bych tam zůstala klidně i na ten celý rok a potom jsem byla také v Řecku kdy bylo nádherné moře a bazén s vlnami víc se mi spíš asi líbilo to moře Ale i ten bazén byl pěkný v bazéně se musela dávat pozor aby někdy tam nepřišla tak ona a já se ne smetla bylo to vtipný už jednou se mi to stalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Skoro všude je to hezčí než u mě na sídlišti. Napada me to dost casto.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek