jirka F

Byli jste někde třeba na výletě, kde se vám tak zalíbilo, že jste tam chtěli zůstat?

Já ještě na střední škole s panem ředitelem na exkurzi na Pálavě a pomalu bych tam zůstal, jak tam bylo nádherné prostředí.

Nejlepší odpověď
Kepler

Byl jsem na několika pozoruhodných místech, kdy bylo opravdu krásně, ale nikdy mě nenapadlo si říci: tak tady bych dokázal žít. Vracet se tam, déle pobýt, to ano, ale doma je doma.

Další odpovědi
marci1

Ano, na horách, na horolezecké chatce, která byla přímo na skále s nádherným výhledem do dálky. Jen hory a lesy, žádná lidská obydlí. Naše hory a lesy to je přece taková krása. 🙂

Ametyst

Ano, a občas to i realizovala a nevrátila se.

elkon

Doma je doma, ale rádi se vracíme na oblíbená místa, třeba ostrov Ischia v Itálii, ale hlavně na Šumavě. Chatu nebo chalupu bych si tam uměl představit. Jsou tam kouzelná místa.

quentos

Ano, dokonce na místech velmi protikladných – Dolní Kralovice, Brno a Praha.

paul1

Moc se mi líbilo ve Švýcarsku, tam bych i zůstal. Teď tam mám vnučku. A už delší dobu tam žije sestra.

Hlada

Ano a to několikrát a z různých důvodů. Za minulého režimu Švýcarsko a Slušovice, v poslední době Krkonoše a Jizerky. Mít s kým, odstěhoval bych se na hory hned.

Myška Elča

Ano, byla v Maďarsku byl tam nádherný bazén s nádhernými tobogány Nejradši bych tam zůstala klidně i na ten celý rok a potom jsem byla také v Řecku kdy bylo nádherné moře a bazén s vlnami víc se mi spíš asi líbilo to moře Ale i ten bazén byl pěkný v bazéně se musela dávat pozor aby někdy tam nepřišla tak ona a já se ne smetla bylo to vtipný už jednou se mi to stalo.

Stingo

Skoro všude je to hezčí než u mě na sídlišti. Napada me to dost casto.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.