Avatar uživatele
Střelec

Byli jste někdy při oprávněném odškodnění velice nespokojeni z nároků, které vám byly uznány ?

Zdravotní újma z cizího zavinění. Dopravní nehody, pracovní úrazy, pády na chodníku a jiné.

To jsou špatné každodenní události mnohých z nás. Při oprávněném odškodnění většiny z vás jste byli velice nespokojeni z nároků, které vám byly uznány. Je třeba si uvědomit, že strana, která je v pozici viníka nebo jím pověřený likvidátor události, se v žádném případě nebude chtít seriózně finančně s vámi vypořádat. Zpravidla jsou to profesionální odborníci v dané oblasti, se kterými se běžný občan svépomocí rozhodně nemůže měřit a zcela jistě využijí vaší neznalosti. Kdo z běžných občanů půjde do soudního sporu? Soudní tahanice v mnohých z nás předem vyvolávají děs. A tak se raději odškodného vzdáme a nebo se smíříme alespoň s nějakým odškodným.

OTÁZKA: Popsal jsem tuto situaci správně? Už vás taková situace někoho potkala? Chtěli byste s tím něco dělat? Věřte, že je právní cesta k nápravě, která vás nebude stát ani korunu z vaší kapsy. Věřte, že se dají řešit a hájit vaše práva touto cestou do 4 let stáří vašich případů.
Doplňuji:
Jinak bych ještě dodal ohledně příspěvků, že zcela respektuji názor každého obzvlášť těch, na kterých se osud a špatné zkušenosti těžce podepsaly. Bohužel tací nikdy neuvěří, že je možné nezištně pomáhat druhým. Je pochopitelné, že nechápou situaci, kdy chce jeden pomoci druhému a nic za to nechce. Nicméně věřím, že jsou lidé, kteří to mohou vidět jinak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 3704 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
anonym

Situaci jsi popsal správně,ale ne na správném místě!
Tady kopeš na cizím hrobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

to je zase nejaky nabor pojistovaka ktery ma penizky za smlouvy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Přesně podobného jsem slyšel nedávno u našich dveří.pokecal si a pak rychle odešel.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava