KARI05

byli jste nekdy potrestani ve skole co jste v zivote neudelali???

Nejlepší odpověď
gecco

Nic takového si nepamatuju…
😉
Ale mnohokrát jsem byl potrestán za to, co jsem provedl…
😉

Další odpovědi
Drap

Za mých školních let to byla celkem běžná praxe. A s odstupem času si myslím, že to byla dobrá a účinná praxe.

anonym

Ale ano, byl jsem neprávem několikrát potrestán. Třeba za to, že spolužák rozbil okno, svedl to na mne, já se neuměl před učitelem obhájit( matka musela okno zaplatit), ale potrestal jsem spolužáka tím, že jsem si později půjčil jeho „favorita“ a s kamarádem jsme mu udělali osmičku! Doma dostal výprask a já byl zadostiučiněnej. 🙂

jmhad

Ve třetí třídě jsem vybíral na noviny. 140 kaček jsem měl v krabičce ve skříni se sešity. Jednoho dne nebyly a já byl označen za zloděje. Tehdy měl táta měsíční plat 1800 a tak to byla poměrně velká částka. Potrestán jsem byl tím, že se slovy „můj syn není žádný zloděj“ mě táta zapsal na jinou školu. A já musel dojíždět do centra

klumprt

Já byl trestán ponejvíce za to, že jsem nedělal domácí úkoly.

Nechápavé

Třeba mě učitel napomene za to že se bavím ale přitom se za celou hodinu neřekl ani slovo…

Jestli myslíš tohle :)

BANAN93

Jo já dost brutálním způsobem, na střední naší třídu navštívil ředitel a chtěl od každého jeden sešit..... o asi týden později si mě pozvali do ředitelny a chtěli omluvenku za pátek, který byl výlet do nějakého muzea bavlny – prostě opruz… to jsme s kamarády zatáhli, to sice jo. Takže když se mě ředitel zeptal kde jsem byl řekl jsem že doma a že mi bylo špatně. No ale on už věděl že doma jsem nebyl a spustil na mě „kde je třidnice“ ono ten výlet bojkotovalo víc lidí a myslím že holky ji sebraly. No řekl že mám pozvat rodiče do školy, když se rodiče vrátili sdělili mi že jak si vzal ty sešity, tak že se tam objevují výhrůžné a vulgární dopisy učitelům a že jeho známý grafolog určil na 70–80% mě jako viníka. A ještě že řediteli někdo poškrábal auto a z toho jsem prý vinný také ja. Pak jsem byl od všech učitelů každou hodinu zkoušen a musel jsem přejít na jinou školu. Dobrá nebyl jsem nejhodnějši, machroval jsem před holkama a občas si zakouřil trávu, ale takovýhle psycho na mě udělali za vynechaný jeden výlet

ivzez

Každý, kdo byl ve škole potrestán, byl potrestán
ve škole, co neudělal (kterou nepostavil)…

anonym

drap – Tak běžná praxe jo?Asi začnu věřit v"cestu z pekla"hihi.

anonym

p.s.máte recht, je to tak.