jirka F

Byli jste někdy poštípáni nebo kousnuti lesními živočichy žijícími v norách nebo v podzemních dírách?

Který žili třeba v pařezu a vy jste je buď zlobili nebo jste do neznámé díry strčili ruku za účelem průzkumu.

Nejlepší odpověď
Malvína

Ne. Nejsem průzkumník a zvířata nezlobím.

Další odpovědi
annas

Poštípaly mě divoké včely, ale spíš vosy, , když jsem někde na louce omylem šlápla,do jejich hnízda. Naštěstí to odnesly jen nohy,. které byl za chvíli hodně opuchlé.

Na pohotovosti mně píchli injekci, ale už si nepamatuji, za jak dlouho nohy opět nabyly původní vzhled.

led

Ano a hnevať som sa mohla len na seba. Aj v lese platí: „nestrkaj ruku do h*vna, ak ju chceš mať čistú“.

elkon

Naháněl mě Yeti, ale zdrhnul jsem.