jirka F

Byli jste někdy označeni za blbce? A právem, nebo neprávem?

A v jakých situacích?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě. Někdy právem, někdy neprávem. A taky to mám podobně jako paul, zpravidla když něco špatně pochopím a taky to špatně udělám. Na druhé straně se ale sám sebe někdy pochválím, protože nikdo jiný to za mně neudělá.

Další odpovědi
aliendrone

VELMI ČASTO! :D :D :D
Smutné je, že někdy i zaslouženě právem, většina se v úsudku ohledně mě zdržuje. Pro jistotu – jsem jednak občas cholerik a druhak (a to je na tom to nejlepší), nezřídka, když jsem všemi označován za blbce se pak ukáže, že za blbce byli ve skutečnosti všichni ostatní. I když dnes už mi to ani zdaleka nepůsobí takovou prasečí radost, jako kdysi. ;) :) Dokonce je to frustrující, připadám si jako degeš, co neumí vysvětlit i celkem jasnou věc tak, aby to ostatní pochopili. :(

A když už je ten vánoční čas, tak ti prásknu, jak zrovna před pár dny jsem ze sebe udělal parádního, doslova VÝSTAVNÍHO debila – ZASLOUŽENĚ. Předesílám, že VELMI NESNÁŠÍM kupovat dárky BEZ nějaké smysluplné hodnoty/využi­telnosti pro obdarovaného a proto je pro mne jejich nákup VŽDY problém (co koupit, aby to dotyčného nebyla nesmyslná hovadina/lapač prachu).

Pro prasynovce jsem koupil takovou blbost pod stromeček (už leze a staví se na zadní zmetex mrňavej a všechno cpe do tlamky), svítící blikající míček, tvarovatelný (jde z koule mačkáním změnit na činku). Říkal jsem si – to je SUPER, zaujme to jeho prozatím nefunkční mozeček (blikání), mačkat (rozvoj hmatu) to také jde, žádné ostré hrany i materiál měl nějaké ty bezp. certifikáty ohledně „zdravoškodlivosti“ (NUTNÉ, jeho mumí dostává pupínky i z pohledu na DŘEVĚNÉ lakované kostky – nejsou dost „eko/bio“ >> lak!!).

Tož jsem si myslel, jaký jsem pašák, jaxemi to povedlo, jenže OUHA! Sourosemetriky se mi vysmály, páč jsem zakoupil hračku pro PSY. Což se mi prodavačka neobtěžovala říci, když jsem chtěl „ten míček, co je ve výloze“, hlavně že pindala o kvalitním materiálu, odolnosti a vůbec kdesi cosi. A ano, dobře se BAV na můj účet, tohle už mě nemůže víc rozházet. ;) :D :D

paul1

Několikrát jsem se za blbce označil já sám v jakési samomluvě. A právem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.