VaclavZeman

Byli jste nekdy donuceni delat neco, co je ve skutecnosti spravne?

Ja treba byl donucen svym diabetologem, a tak i cinim, abych chodil na prochazky do Divoke Sarky. Kdyz se tam vzdy prochazim, tak kolem me prosvisti kazdych par sekund nejaky bezec nebo cyklista. Proc jim to dovoluji, vzdyt tam neni misto pro chodce a ti navic museji mit strach. A ani se neptejte, jake je to v lete. Jinak ja vzdy jezdil rad vlakem, coz sice pohyb byl, ale nikoliv muj. A co vy? Nejde mi ani tak o nejake zdravotni zalezitosti, ale spise tak filosoficky. Dekuju.

Odpovědi
Rokio

Byl jsem donucen dokončit studium na OA, i když už jsem měl toho plné zuby a bylo to objektivně správné.