dudu

Byli jste někdo v Hammametu?

Blíží se termín, kdy vyrazíme na dovču do tunisského městečka Hammamet. Přístřeší nám snad poskytne hotel Palm Beach Club. Přečetli jsme si několik rozporuplných recenzí a nejsme si jisti zdali jsme náhodou nešlápli do uá. Pro klid na duši se Vás přátelé táži – máte někdo zkušenosti s pobytem v této destinaci a třeba i ve zmíněném hotelu? Děkuji předem za kondolence a slova útěchy.

Nejlepší odpověď
verka

V této oblasti je nejhezčí moře. Horko je snesitelné díky větru. Pokud budete mít klimatizaci tak se i vyspíte. pršelo jen jednou a to v noci. Pozor si dejte na ochotné domorodce, jsou strašně vlezlí, občas to nemyslí upřímně. Smlouvejte, hodně přehánějí. I za pohlazení či focení velblouda požadovali peníze. Jídlo jsme zvládli bez problémů s pomocí Fernetu. Jinak myslím, že vás čeká pěkný pobyt.

Další odpovědi
tojsemjá

Před časem,v jiném hotelu.Líbilo se mi tam.Všude ochotní,z turistů žijí,tak si jich vážili.S sebou endiaron-pro jistotu a tvrdý alkohol.Pít jen balenou vodu,pozor na led do nápojů.I v nápoji na přivítanou-pokud ho hotel poskytuje.A co mi připadalo úsměvné bylo tuniské pojetí vzdáleností.Než jsem si zvykla,že to co je „strašně daleko“ se dá pohodlně dojít pěšky,chvíli mi to trvalo.Užijte si to a odpočiňte si.