Byli jste někdo v autokinu?

Je to sice américkej hit už dávno,snad to bylo v Horečce sobotní noci,nebo ve filmu Pomáda,ale ode mne kousek,kde město Plzeň leží,už autokino jede na plný pecky.
Zajeli byste někdo se svým milým,či milou do autokina?
Zadní sedačky jsou volné.
Díky všem za odpovědi.
http://plzen.id­nes.cz/autoki­no-plzen-promitani-0yr-/plzen-zpravy.aspx?c=A150601­_113831_plzen-zpravy_pp
Jak to asi vypadá:https://www.go­ogle.cz/search?q=au­tokino&biw=1051&­bih=495&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0CAcQ_AUoAmoV­ChMIwaGJ0PaHxgIV­zKHbCh3TKADu
Prosím o doplnění kde jste v autokinu byli,díky.

Nejlepší odpověď
Agneta

Byla jsem v autokině v zahraničí na veletrhu…dostali jsme 2 reproduktory (stereo) se seřizováním hlasitosti do auta (oknem) :D

Další odpovědi
Drap

Ano byl a ne jednou.

lexx

pokud je to kino na které lze koukat z auta tak jednou byl…asi tak v roce 1967 a to Vám dávali Vinnetou rudý gentleman když statečný Apač kapesním nožíkem zapíchl medvěda grizzlyho

Luxx

ani nevím, že v ČR jsou autokina..
ale jak se hrálo MS v hokeji, tak jsem se z auta koukala na hokej, který pouštěli na velké LED obrazovce
http://novoji­cinsky.denik.cz/ho­kej_region/fa­nousci-si-vychutnali-hokej-na-obri-obrazovce-20150502.html

Kura

Autokina nikdy nebyla jen výsada „émeriky“, já do autokina jezdil už jako malý prcek v 80tých letech a to autokina rozhodně nezačínala. Spíše nám je ten „úžasný kapitalismus“ vzal. A taková to byla sranda …

anonym

Vidím a slyším poprvé,hm zase něco nového…

anonym

Příjde mi to dost jako nuda, sedět ve svým autě a čumět na film, kde je komunikace s lidma? Já si chci s nima popovídat a ne trčet v autě, to sebou radši říznu doma na sedačku a budu koukat tam.

anonym

Luxx – Vidím a slyším poprvé,hm zase něco nového…

anonym

lexx,kde ot bylo?

anonym

Ne nebyl ani jednou.