bolak

Byli jste někdo protestovat na Václaváku?

Nejlepší odpověď
led

Máte na mysli roky 1939, 1945,1968, 1989, alebo 2017?

Další odpovědi
kapka

Já v roce 1989 a dcera teď 2017

Kryšpín

Převážně je to výsadou pražáčků a spol., tam se vždy něco vyvrbí

Klaproth

Jednou ano.

pepe88

Každý se časem na to vybodne,koupi si pivo a zanadává si doma.

Nuk nuk

V roce 1989 ano. Teď jsem tam nebyla, ale kdybych to neměla z ruky a neměla doma tři děti (jsem, nevím proč, toho názoru, že děti na demonstrace nepatří), tak bych se přidala do davu.

Medulka.013

Ne, nebyla a ani nevím, že nějaký protest byl. A vlastně je to jedno, protože nemám žádný důvod proč protestovat. Jsem se svým životem velmi spokojená.

ivzez

Ne.

Nuk nuk

Kryšpíne – Ne vždy to je jen pražská lokální záležitost.

led

Bolaku, bolaku, kdypak se, žák nezbedník, naučíš přesneji definovat otázku?

bolak

až opadá listí z dubu 🙂