oskar

Byli jste nekdo…

na paleni čarodejnic?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, symbolicky jsme si dnes opekli párky na zahradě na malém ohníčku.

Další odpovědi
Lucimia

My jsme nakonec letos vlastní „soukromý“ ohýnek neměli, jenom jsme grilovali, ale jelikož mi to teplo ohýnka chybělo, rozhodli jsme se vyrazit na hromadnou slavnost v našem městě v přírodě. Byla tam velká hranice s čarodějnicí, kterou pak zapálili. Před chvílí jsme přišli. Měla jsem buřta i ohýnek, takže jsem nakonec spokojená. 🙂

vecernice

Letos jsem to prožila pracovně,ale myslím že ještě není konec a někam možná vylítnu.

martina1

My také byli doma.dali jsme spát děti a poseděli s manželem u vína na terase.po půlnoci nás vyhnal déšť domů,tak jsme se aspoň dostatečně vyspali na dnešek.

gnr54

Jo,byla jsem a bylo to bezva.Kolem 21hod.už bylo narváno.Jestli někdo znáte Jablonec,tak se čarodejnice konaj na naší krásné přehradě.