Kazatel

Byli jste napnuti, jak hlasování o vyjádření důvěry nové vládě, po těch hodinách a hodinách zasedání, dopadne?

Nejlepší odpověď
hapiky

Co by mělo být aspoň trochu napínavé? Vždyť od začátku bylo jasné, že mají důvěru v kapse. Vše ostatní byly jen tanečky indiánů kolem ohně. Všem to bylo jasné, i přes to se tvářili jak jsou jejich keci důležité.
To, jak to probíhalo, na to byl opravdu vhodný výraz kecárna, žvanírna apod.

Další odpovědi
Drap

Vůbec ne, jinak to přece dopadnout se 108 hlasy ani nemohlo.

paul1

Napnutý ani ne, jen mne udivila ta délka projednávání, to je asi rekord.

elkon

Fraška.

da ny

Ne.
Třeba si tím tlacháním v nových a stávajících funkcích, chtějí „zasloužit“ svůj plat. ;D

Rocker

Nesledoval jsem to.Mám práci,rodinu a spoustu koníčků,nemám čas sledovat bláboly politiků.

_Bůh_

Jakože by vyhráli volby, a pak by si neodhlasovali vlastní vládu? Nebo jak to myslíte?