Avatar uživatele
Rokio

Byli jste na vojně? Pokud ano, jaká byla vaše vojenská hodnost?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 2397 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, byl. Začínal jsem jako vojín, když mě vyřazovali z evidence, tak nadporučík.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Nebyla, ale chtěla jsem jít. Vojenskou hodnost žádnou nemám, ale doma jsem pochopitelně generál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Za našich časů to bylo samozřejmé.
Takže začínal jsem jako absolvent (hodnost vysokoškoláků na soustředění), u útvaru pak svobodník absolvent. Na poslední den mi dali podporučíka, dodnes si myslím, že to byla škodolibost velitele abych musel na poslední den přešívat knoflíky a předělávat výložky. V záloze pak klasicky až nadporučík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Byl jsem, brácha, táta, strejdové i dědové také. My jsme taková militaristická rodina. Moje současná hodnost je rotný v aktivní záloze.

Smack – nevěř všemu co si přečteš nebo vyslechneš, s tou šikanou to nebylo tak hrozné. každý chlap to vydržel. Dnes se tomu směju.

Upravil/a: Klaproth

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

vojín,frajtr, kaprál, seržant, – (vojín, svobodník, desátník, četař) 1978 –1980

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Na vojně jsem byl, 20 let ve služebním poměru vojáka z povolání, 7 let jako občanský zaměstnanec AČR. Aktivní službu jsem končil jako mjr., do zálohy mě povýšili na pplk. Hodnost teď nemám už žádnou, byl jsem již vyřazen z evidence KVV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas1912

Nebil sem ale můjj tatka byl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Díky bohu, mě to minulo o pár let,co schválili zrušeni,z doslechu jak to tam funguje,bych se tam netěšil,kvuli šikaně bych byl schopnej vystřílet celou rotu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek