Mili @

Byli jste (kromě horníků samozřejmě)

někdy na exkurzi v dole? A pokud jo, jak jste se tam cítili!?
Doplňuji:
Moje sestra byla taky, ale přímo na šachtě a tam se fakt plazili i půlmetrovou chodbou…
Mně by tam nikdo nedostal!

Nejlepší odpověď
anonym

ano byla jsem na Landeku,ale trochu mě to zklamalo,je to hornické muzeum a i když jsme sfárali tak s opravdovou šachtou se to nedá ani srovnat,čekala jsem že se budu někde plazit a týden smývat špínu,místo toho jsem pohodlně procházela chodbou kde byly nákresy a jen nějaké ukázky jak to v dole vypadá

Další odpovědi
led

Buraku, to múzeum je sterilné prostredie ako v nemocnici.
Skutočnosť je špinavšia a pokiaľ nie je natiahnutá elektrika a svetlo je aj tmavšia.

Viete podľa čoho ste poznali baníka?
Nemusel si maľovať oči. 🙂

Jahoda

Jak jsem psala, nemám ráda malé prostory, takže se někde plazit půlmetrovou chodbou nepřichází v úvahu! 😁 Přímo na exurzi v dole jsem nebyla (myslím 😁 ) a nedávno jsem navštívila Dělostřeleckou tvrz Hůrka. Byly jsme pod zemí několik desítek metrů. Fakt super zážitek. Pokud vyrazíte, dobře se nabalte. Já totiž myslela, že tam (s prominutím) chcípnu zimou 😁

Posílám odkaz:

http://www.mi­litary.cz/opev­neni/detail_tvrz­.asp?ID=5

Michal Kole

Když jsem byl „menší“ tak jsem byl s rodiči v Technickém muzeu v Praze a byli jsme v expozici „důl“, ale už si moc nepamatuji.

Zdroj: http://www.ntm­.cz/cs/

Miroslavst

Ano byl-každou středu :D:D:D
Jak jsem se cítil, Příjemně :D:D:D