hanulka11

Byli jste již v kině 5D?

Jaký z toho máte zážitek ?
Doplňuji:
http://www.sle­vomat.cz/sleva/8986-listky-do-5d-kina-nova-dimenze-filmovych-zazitku?utm_me­dium=email&ut­m_source=newslet­ter&utm_campa­ign=praha_2012_01_16

Nejlepší odpověď
Andělé

Tak já vlastně byla jen v 2D,tj.televize a já…:-D
Na 3D jsme jeli s dětmi před vánoci do Liberce,dostali jsme od mamky lístky na pohádku Kocour v botách. Těšila jsem se jako blázen,že už také konečně uvidím 3D. Jenže při mé smůle zrovna v den,kdy jsem se vydala já,3D nešel,byl rozbitý! Takže jsem viděla prt! Ale nakonec i to stálo za to,byla to super pohádka v kině,ve kterém jsem už hodně dlouho nebyla…:-)
Při mém štěstí si o 5D nechám radši zdát…:-D

Další odpovědi
anonym

Nemůžu podsoudit,já ještě nebyl ani na 2D!

zl@tk@

To už musí být takový nápor na lidský organizmus, že to ten zážitek, který to má přinést asi ani nevyváží.