Questman

Byli jste dneska koukat na OBROVSKÝ měsíc?

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Ne, byl jsem se na něho DÍVAT.

Další odpovědi
zjentek

odpověď s kvalitní vypovídací hodnotou zní- pěkně jsem toho MACKA vyfotil!

badisko

Irsko hlasi zatazeno takze ne …nedival ..nekoukal..neh­ledel ..atd …proste furt prsi …:D

zzzzz

U nás moc obrovský nevypadal:-((( hodně zářil, ale jinak nic moc:-(

setapouch

Ne, nevidim na tom nic zvlastniho.

Kiti

Právě sem přišla z práce, tak sem toho moc neviděla :(

huxa

Měsíc je pořád stejný, ale ano, dnes večer jsem jej zahlédl, ovšem nikoliv úmyslně.

postcd

ne, ale teď koukám, je nádherný, jasný..

je vzdálený průměrně asi půl milionu kilometrů… a je držen gravitací na své oběžné dráze (stejně jako země)

quentos

stačilo mi jednou KOUKNOUT z vokna.