Sky

Byli jste dnes volit? A koho?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, byli.

koho jiného jsem mohl volit,než menší zlo! Komunisty!

Další odpovědi
anonym

Ano, byli.

Esíčková

Ne, nebyli.

Doplňuji:
Nepobývám nyní na trv.bydlišti, doufám, že ten oranžový dres bude naší republice slušet…

Deli

Ano, byli.

On se dá vybrat někdo kvalitní?
Já myslím, že bohužel ne.
Volit jsem ovšem šla.
A vybrala jsem si stranu malou a plnou recesistů. S nimi je aspoň naděje na srandu.

venkovan

Ano, byli.

Včera jsem nestíhal. Nicméně volbami to nekončí – je třeba politiky stále sledovat, kontrolovat a tlačit na ně, aby pracovali pro společnost.
Z výsledků voleb radost nemám – bylo potřeba aby se prosadily nové strany které nejsou propleteny různými kauzami. Ale v rybníčku s deseti milióny rybiček je omezený počet schopných lidí. A ti se zatím raději věnují svojí práci a rodině, než aby propůjčili svoje jméno politice.

Lucijej

Ne, nebyli.

Odvolila jsem už včera.

anonym

Ne, nebyli.

Doplňuji:
Skoro ani nevím, že jsou nějaké volby.

Drap

Ne, nebyli.

Ne nebyl, volil jsem již včera. A volil jsem ty, o kterých si myslím, že by alespoň částečně mohli situaci změnit.

ahold

Ano, byli.

Doplňuji:
A ti co nebyli, potom nadávají, kde se dá. Co takhle zvednout svojí ctěnou sedací soupravu a udělat to nejmenší. Vhodit obálku.

honza19hk

Ano, byli.

Doplňuji:
KSČM

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-byli-2

anonym

česílko.ten tvůj odkaz je neaktuální. Otázka zněla: Byli jste dnes,tzn.13 říj­na,volit?