Miroslavst

Byli jste dnes na výletě?

Po dopolední bouři se počasí vyjasnilo a tak jsem byl na výletě. Byl jsem se podívat na vrtule-elektrárna.
Byli jste také někde?
http://img.na­dapenny.com/t20/102­27/nadap152350784­060232.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/102­27/nadap153111241­310237.jpg

Slovenská verzia.
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/nedela-a-vylety-a-co-vy

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Ne tam jsem nebyl.Ale naložil jsem auto, a byl skoro týden v oblastech po povodních. A o těchto „žabomyšinách“ které tu „řešíte“ mám velice nedobré pocity.Asi by každý z Vás měl pustit klávesnici a jít alespoň na hodinu TAM.To by měly být „otázky“ dneška!!! Jak těm lidem pomoci, když na ně vláda s…e !!Něco jiného je televize , radio a kašpárkové ve všech možných mediich. Jsem doopravdy, a nerad to Havlovo slovo používám, zhnusen.Tak až se vyspím a hlava vychladne, položím pár otázek.Ale dle tamější situace asi pod jiným nickem.Věřte, fakt se bojím, říci to na plnou hubu.Tak zatím…

Další odpovědi
quentos

byl jsem v sobotu na Šumavě (ode mě cca 300 km), tak jsem rád zas doma.

kapka

A hele, veselej motocyklista! Víte, jak se pozná veselej motocyklista? Že má na zubech mouchy!
Asi už budu trapná, ale byla jsem na výletě ve vyplaveném Bílém Kostele. Když jsem přijela, tak se manžel chytl za hlavu a prohlásil: „Ježiš, je tu manželka. Zlatá povodeň“. 😁

PostApMan

Byl jsem po dlouhé době na návštěvě u rodičů a díky tomu že se přes den u nás asi na 20 minut udělalo hezky vytáh jsem o 10 let mladší sestru ven, což mě potěšilo.(v dešti bychom asi nikam nešli). Miroslavste fotografie jako ty, jsem neudělal pro příště se polepším :)

Pro Jahodu:
Jednoznačně Fretku! Taky plánujeme její koupi, a nechceme v tom být sami. :)
Ale aby to nebylo ovlivňování – činčila je taky fajn…ale fretka je lepší.
Doplňuji:
Myslím, že bych měl odpovědi.cz omezit, ale zdálo se to jenom mě, nebo zde byla i odpověď od Jahody ? Prosím o potvrzení, nebo vyvrácení – závisí na tom můj duševní stav. :)

FOG

Bohuzel,ma mi prijet sestra,tak jsem tento tyden uklizel garaz. Pristi tyden to bude byt a pak hura dovca – Canyon&Las.

lorja

V sobotu jsme byli na zřícenině hradu Vršatec,který je už na slovenském území.Chodíme tam z Brumova.Nedělní počasí už bylo horší,ale pivo a guláš nám chutnal a hudba Bluseové společnosti na Gulášových slavnostech byla fajn.

Miroslavst

By mě zajímalo, kdo smazal odpovcěď jahody???!!!!! To už je vrchol.

PostApMan

Přesně!! A já myslel že si tu ze mě někdo dělá blázny, už jsme se viděl na psychiatrii…

Miroslavst

Je možné, že to byla ona sama, protože může, ale jakmile admin, který bude prověřovat vhodnost odpovědi zjistí, že není závadná, tak ji vrátí.