VaclavZeman

Byli jste dnes na nemeckem velvyslanectvi?

Osobne jsem si popovidal nemecky s panem Künnem. Dekuju.

Odpovědi
Malvína

Bezva, já nebyla. A co jste měl k obědu nám prozradíte?

Kazatel

Bohužel dnes tam žádné Trabi 601 s klíčkama v zapalování nerozdávali, tak že nemělo smysl tam chodit.

ten který je

Nebyl.Nemáte za co.

nyjono

To je tedy veeelká úspora. Za pár chlebíčků a něco pochutin.
Měli jsme zábavnější a přínosnější program.
K čemu by mi mohlo být dobré, takové popovídání?

Lgee

Taky tě mohl zastřelit :D mají imunitu.

Kazatel

Ajaj, dnes Herr zastupující říšský Protektor mluvil o Německo Českém přátelství a historii, ach ja, wirklich ausgezeichnet.

VaclavZeman

Najedl jsem se na jiz zminenem nemeckem velvyslanectvi. Mel jsem chlebicky a ruzne pochutiny z nemecke kuchyne. Ale nejvetsi radost jsem mel, ze jsem za sve jidlo tedy nemusel utratit ani korunu! A odkud vy jste, Malvino?

Filip84

On byl den otevřených dveří, možná to chtělo napsat do postu, poněvadž to prakticky nikdo nebude, poněkud, vědět:

https://prag.di­plo.de/cz-cs/aktuelles/TdoT202­2_cz

VaclavZeman

Dekuji za link.

Filip84

Není vůbec za co. 🙂