MonkeyKing

Byli jste 18.8.2012 od 16:00 v Zámku Kinských ve Žďáru nad Sázavou?

Bylo to v sobotu. Byla tam výstava fotek z Jeruzaléma. K tomu byl taneční a hudební doprovod. Nevíte jak se ta skupina jmenovala?
Doplňuji:
OMFG WTF fakt děkuju za pomoc!!!!!

Nejlepší odpověď
Conchus

Ten zámek má svou web stránku, tak jim napište

Další odpovědi
redy

A to proč?

Děda Louda

Určitě ne.

štamgast

Moc se neurážej! A taky si nemysli, že tam byl každej! Jak říká Conchus-napiš jim.

honza19hk

za 1: na kulturní a jm podobné akce mc nechodím.
za 2. V srpnu jestli se nepletu jsem byl na jedné velké demolici v Rakousku.tzn že jen tak pro srandu nepojedu do ž´dáru a zase do rakouska.

Jinak program popř hudební doprovod bývá napsán na pozvánce nebo na nějakých plakátech takže bys to tam mohl najít.Jenže otázka je jestli to někde po 5 měsících seženeš.