Alesh

Byli byste rádi, kdyby se do čela ODS vrátil Václav Klaus (+ mě zajímá, jestli je váš názor názorem levičáka/pravi­čáka)?

Pochopitelně poté, co skončí jeho prezidentský mandát.

Nejlepší odpověď
Kohut57

NE, jsem (spíše) pravičák

Doplňuji:
Hlavně by ODS měla být postavena mimo zákon, jako zločinecká organizace.

Další odpovědi
venkovan

NE, jsem (spíše) pravičák

Já používám víc pravou ruku než levou, ale učím se někdy i s levou.
A pokud jde o návrat Klause, tak nevím jakou souvislost má to, že jsem pravičák či levičák.Prostě a jednoduše – každý máme jednu ruku šikovnější. Jinak jsem proti tomu, aby se vrátil do čela ODS. Pokud se oDS má vzpamatovat, musí vyměnit všechny okoukané tváře lidmi, kteří se naučí a budou naslouchat lidem a budou pro normální lidi něco dělat. A budou za svoji práci odpovědni. Stejně jako každý slušný zaměstnanec který má svoji odpovědnost ke svému zaměstnavateli.

štamgast

NE, jsem (spíše) levičák

Ať jde do důchodu…

anonym

NE, jsem (spíše) pravičák

Dnešní ODS mě nezajímá. Klausův politický osud také. Moc se mi líbí, jak hodně lidí skuhrá nad současnou situací, při tom tady většinou vládli socani.

anonym

ANO, jsem (spíše) levičák

Doplňuji:
Aleshi, té Tvé anketě nějak nerozumím. Hlasuji pro to, aby se Václav Klaus klidně vrátil do čela ODS. Byl to nejvýznamnější představitel této strany, tak ať tam je i nadále.
Jenom nechápu, co to má nastiňovat o mém politickém smýšlení. ODS tu nadělala dost škod, ale ne sama. Upřimně vzato jsem ještě po sametové revoluci nepřišla na stranu, která by věci začala vést skutečně pozitivním směrem. Průšvihů se zneužíváním státního rozpočtu a peněz nás všech je více než dost, bez ohledu na to, kdo má momentálně politickou převahu a moc. Nejhorší je, že díky lobistům se spousta politiků nechává ovlivnit něčím jiným, než ekonomickým hospodařením. Proč by mi ale měl vadit Váslav Klaus a ODS. To bych asi v tom případě musela zapakovat batůžek a vyrazit směrem ke království, kde pečení holubi létají do huby…
U ankety zase chybí „jiná možnost“. Komplikuješ mi to.

Drap

NE, jsem (spíše) levičák

Myslím, že už nemá co nového přinést. A taky myslím že jeho planých slibů, lhaní a podrazů už bylo dost

Sůwa

NE, jsem (spíše) levičák

Doplňuji:
Neopisuji, ale ztotožňuji se se štamgastem. Důchodci patří do důchodu a ne do politiky ☺

zzzzz

NE, jsem (spíše) pravičák

já bych byla ráda kdyby ODS zrušili.

Rocker

NE, jsem (spíše) levičák

Chybí tu jiná možnost.Mě třeba politika nezajímá a Klaus už vůbec ne,nemám ho rád.

pusinka50

NE, jsem (spíše) levičák

Já myslím, že restitucí a rozprodeje všeho, co tu za něco stálo, už bylo dost, kupónová privatizace už se tu taky neuchytí, tak už nás tatíček Klausů nemá čím překvapit, ať si jde užívat svůj jistě velmi hezký důchod a spí sladce

Bedy

ANO, jsem (spíše) levičák