Avatar uživatele
Alesh

Byli byste rádi, kdyby se do čela ODS vrátil Václav Klaus (+ mě zajímá, jestli je váš názor názorem levičáka/pravi­čáka)?

Pochopitelně poté, co skončí jeho prezidentský mandát.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kohut57 před 4186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kohut57

NE, jsem (spíše) pravičák

Doplňuji:
Hlavně by ODS měla být postavena mimo zákon, jako zločinecká organizace.

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

NE, jsem (spíše) pravičák

Já používám víc pravou ruku než levou, ale učím se někdy i s levou.
A pokud jde o návrat Klause, tak nevím jakou souvislost má to, že jsem pravičák či levičák.Prostě a jednoduše – každý máme jednu ruku šikovnější. Jinak jsem proti tomu, aby se vrátil do čela ODS. Pokud se oDS má vzpamatovat, musí vyměnit všechny okoukané tváře lidmi, kteří se naučí a budou naslouchat lidem a budou pro normální lidi něco dělat. A budou za svoji práci odpovědni. Stejně jako každý slušný zaměstnanec který má svoji odpovědnost ke svému zaměstnavateli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

NE, jsem (spíše) levičák

Ať jde do důchodu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

NE, jsem (spíše) pravičák

Dnešní ODS mě nezajímá. Klausův politický osud také. Moc se mi líbí, jak hodně lidí skuhrá nad současnou situací, při tom tady většinou vládli socani.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ANO, jsem (spíše) levičák

Doplňuji:
Aleshi, té Tvé anketě nějak nerozumím. Hlasuji pro to, aby se Václav Klaus klidně vrátil do čela ODS. Byl to nejvýznamnější představitel této strany, tak ať tam je i nadále.
Jenom nechápu, co to má nastiňovat o mém politickém smýšlení. ODS tu nadělala dost škod, ale ne sama. Upřimně vzato jsem ještě po sametové revoluci nepřišla na stranu, která by věci začala vést skutečně pozitivním směrem. Průšvihů se zneužíváním státního rozpočtu a peněz nás všech je více než dost, bez ohledu na to, kdo má momentálně politickou převahu a moc. Nejhorší je, že díky lobistům se spousta politiků nechává ovlivnit něčím jiným, než ekonomickým hospodařením. Proč by mi ale měl vadit Váslav Klaus a ODS. To bych asi v tom případě musela zapakovat batůžek a vyrazit směrem ke království, kde pečení holubi létají do huby…
U ankety zase chybí „jiná možnost“. Komplikuješ mi to.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

NE, jsem (spíše) levičák

Myslím, že už nemá co nového přinést. A taky myslím že jeho planých slibů, lhaní a podrazů už bylo dost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

NE, jsem (spíše) levičák

Doplňuji:
Neopisuji, ale ztotožňuji se se štamgastem. Důchodci patří do důchodu a ne do politiky ☺

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

NE, jsem (spíše) pravičák

já bych byla ráda kdyby ODS zrušili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

NE, jsem (spíše) levičák

Chybí tu jiná možnost.Mě třeba politika nezajímá a Klaus už vůbec ne,nemám ho rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

NE, jsem (spíše) levičák

Já myslím, že restitucí a rozprodeje všeho, co tu za něco stálo, už bylo dost, kupónová privatizace už se tu taky neuchytí, tak už nás tatíček Klausů nemá čím překvapit, ať si jde užívat svůj jistě velmi hezký důchod a spí sladce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

ANO, jsem (spíše) levičák

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek