Hlada

Byli byste raději, kdyby zdejší fórum usměrňovali moderátoři?

Ze zdejšího fóra mohou mazat otázky a odpovědi zlatí a stříbrní. Je to usnadnění práce adminům a jistá forma důvěry k aktivnějším uživatelům. Těchto uživatelů je již několik desítek, takže v praxi dochází k anonymnímu mazání nejen závadných otázek.
Byli byste raději, kdyby fórum mohlo řídit jmenovitě jen několik moderátorů?
Otázka je hypotetická, o svém webu mohou rozhodovat jen akcionáři.

Nejlepší odpověď
dudu

Ano, jsem pro řízení moderátory

Ano jsem pro, aby se zde celého procesu ujali buď moderátoři jmenovaní Ústavním soudem, nebo ještě lépe z Bruselu.
Proboha lidi přestaňte už konečně na stránkách, které jsou předurčeny k poučení a hlavně zábavě, blbnout!!
Co tak začít si rozdílnost názorů vyřizovat namísto dosavadních verbálních půtek prozatím fyzicky a posléze menší občanskou válkou?

Další odpovědi
badisko

Ano, jsem pro řízení moderátory

Doplňuji:
nicmene musim dodat ..ze jsem tady novej …a zatim jsem si nezaslouzil duveru a zasluchy me jsou tak nejak mizive.. tak se nechci michat ..mezi vas zlate a stribrne domaci…ale i za tech par dni co tady jsem jsem si vsiml co se tady deje ..a udelal si svuj obrazek …tak ale pokud bych si mel vybrat tak jsem pro moderatory …je tady par lidi kterym bych dal klido pido hlas .....

anonym

Ano, jsem pro řízení moderátory

Zrovna jsem nad takovou(podobnou) otázkou uvažoval. Admin by měl udělat možnost dávat palečky dolů(červeně). Pokud by byla otázka nebo odpověď vyloženě proti kodexu,tak nejméně tři(raději čtyři) registrovaní by dali palec dolů a po dosažení počtu tří (raději čtyři) by otázka nebo odpověď byla nenávratně smazána!!!

Bedy

Ano, jsem pro řízení moderátory

Ano, jsem pro možnost, aby tento server řídilo několik málo dobře vybraných schopných moderátorů. Navrhoval jsem to přímo provozovaeli tohoto serveru.

Sůwa

Je mi to jedno nebo jiná odpověď

Jedno mi to samozřejmě není, ale pro moderátory taky nejsem. Brala bych barbakanův návrh – červené palečky – když jich bude odpovídající počet, otázka, nebo odpověď by byly automaticky smazány ( to je snad softwarová záležitost ). Samozřejmě u palců jmenovitě, jako je to u zelených kdo hodnotil. To by snad zaručovalo určitou objektivitu. Anonymně se to maže…

tom004

Ne, současný stav mi vyhovuje

A až si ti, co rádi vedou „konverzaci“ nad smazanými otázkami/odpověďmi uvědomí, že největší radost dělají tomu kdo maže a přestanou, i když je to k naštvání, reagovat, přestane to bavit i jeho/ji.

Drap

Je mi to jedno nebo jiná odpověď

Ztotožňuji se s názorem Sůwy. Dalším řešením bybylo, zlatým a stříbrným odejmout možnost mazat ,Já už to tak mám, a mohu jen nahlásit. Odpověď či otázka zůstává a o tom zda zmizí či ne,rozhodne až dodatečně admin.

BANAN93

Ano, jsem pro řízení moderátory

anonym

Sůwo,ale ti moderátoři by byli ti,kteří by těma červenými palci ohodnotili!

Sůwa

Možná úplně nechápu – ti kteří by červenými palci ohodnotili bychom snad byli všichni, ne? Občas se tu vyskytne otázka, kterou bych smazala i já…

anonym

Ano,máš pravdu:nedomyslel jsem to,to víš i tady jsou mouchy. Takže ,pokud by někdo dostal tři a více palců dolů,nezávisle kým,otázka by byla odstraněna!

Sůwa

Můžeme vymýšlet do zblbnutí a stejně je to na dvě věci…

anonym

Ale aspoň si uděláme vánoce o něco dříve,ne?! 😁

anonym

.. a co by jste chtel usmernovat ?
nebo koho ?
odpoved : ne, nechtela … at to vezmu z obou stran. nechtela bych usmernovat, ani byt nikym usmernovana …
obcas jen nekomu tedy vynadam, to jo … ( ale o tom asi neco vite ) -iv-