Avatar uživatele
Hlada

Byli byste raději, kdyby zdejší fórum usměrňovali moderátoři?

Ze zdejšího fóra mohou mazat otázky a odpovědi zlatí a stříbrní. Je to usnadnění práce adminům a jistá forma důvěry k aktivnějším uživatelům. Těchto uživatelů je již několik desítek, takže v praxi dochází k anonymnímu mazání nejen závadných otázek.
Byli byste raději, kdyby fórum mohlo řídit jmenovitě jen několik moderátorů?
Otázka je hypotetická, o svém webu mohou rozhodovat jen akcionáři.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Ano, jsem pro řízení moderátory

Ano jsem pro, aby se zde celého procesu ujali buď moderátoři jmenovaní Ústavním soudem, nebo ještě lépe z Bruselu.
Proboha lidi přestaňte už konečně na stránkách, které jsou předurčeny k poučení a hlavně zábavě, blbnout!!
Co tak začít si rozdílnost názorů vyřizovat namísto dosavadních verbálních půtek prozatím fyzicky a posléze menší občanskou válkou?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ano, jsem pro řízení moderátory

Doplňuji:
nicmene musim dodat ..ze jsem tady novej …a zatim jsem si nezaslouzil duveru a zasluchy me jsou tak nejak mizive.. tak se nechci michat ..mezi vas zlate a stribrne domaci…ale i za tech par dni co tady jsem jsem si vsiml co se tady deje ..a udelal si svuj obrazek …tak ale pokud bych si mel vybrat tak jsem pro moderatory …je tady par lidi kterym bych dal klido pido hlas .....

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, jsem pro řízení moderátory

Zrovna jsem nad takovou(podobnou) otázkou uvažoval. Admin by měl udělat možnost dávat palečky dolů(červeně). Pokud by byla otázka nebo odpověď vyloženě proti kodexu,tak nejméně tři(raději čtyři) registrovaní by dali palec dolů a po dosažení počtu tří (raději čtyři) by otázka nebo odpověď byla nenávratně smazána!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Ano, jsem pro řízení moderátory

Ano, jsem pro možnost, aby tento server řídilo několik málo dobře vybraných schopných moderátorů. Navrhoval jsem to přímo provozovaeli tohoto serveru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Je mi to jedno nebo jiná odpověď

Jedno mi to samozřejmě není, ale pro moderátory taky nejsem. Brala bych barbakanův návrh – červené palečky – když jich bude odpovídající počet, otázka, nebo odpověď by byly automaticky smazány ( to je snad softwarová záležitost ). Samozřejmě u palců jmenovitě, jako je to u zelených kdo hodnotil. To by snad zaručovalo určitou objektivitu. Anonymně se to maže…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ne, současný stav mi vyhovuje

A až si ti, co rádi vedou „konverzaci“ nad smazanými otázkami/odpověďmi uvědomí, že největší radost dělají tomu kdo maže a přestanou, i když je to k naštvání, reagovat, přestane to bavit i jeho/ji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je mi to jedno nebo jiná odpověď

Ztotožňuji se s názorem Sůwy. Dalším řešením bybylo, zlatým a stříbrným odejmout možnost mazat ,Já už to tak mám, a mohu jen nahlásit. Odpověď či otázka zůstává a o tom zda zmizí či ne,rozhodne až dodatečně admin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Ano, jsem pro řízení moderátory

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Sůwo,ale ti moderátoři by byli ti,kteří by těma červenými palci ohodnotili!

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Možná úplně nechápu – ti kteří by červenými palci ohodnotili bychom snad byli všichni, ne? Občas se tu vyskytne otázka, kterou bych smazala i já…

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano,máš pravdu:nedomyslel jsem to,to víš i tady jsou mouchy. Takže ,pokud by někdo dostal tři a více palců dolů,nezávisle kým,otázka by byla odstraněna!

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Můžeme vymýšlet do zblbnutí a stejně je to na dvě věci…

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale aspoň si uděláme vánoce o něco dříve,ne?! 😁

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. a co by jste chtel usmernovat ?
nebo koho ?
odpoved : ne, nechtela … at to vezmu z obou stran. nechtela bych usmernovat, ani byt nikym usmernovana …
obcas jen nekomu tedy vynadam, to jo … ( ale o tom asi neco vite ) -iv-

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek