bolak

Byli byste PRO, darovat rómům vlastní stát?

Kdybysme vytvořili uvnitř našeho státu nějaký území a to jim dali, prostě ať si s tím hrajou a tak?

Měli by vlastní měnu – Love, ale nebyli by součástí evropský unie, takže bysme měli mezi sebou uzavřený hranice a nesměli bysme si k sobě navzájem jentak bez dobolení lízt. Teď ještě vybrat kde.. já bych obětoval třeba Český Budějovice…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Nedarovat jim to

Darovat,ale tak max.nějaký pustý ostrov hodně daleko od pobřeží,nejlépe bez lesů,aby si nemohli postavit vory.

Bedy:Ty někoho takového znáš?
Nepřizpůsobivý,co chodí do práce,posílá děti do školy,platí nájem i služby potom ale není nepřizpůsobivý.

Další odpovědi
aramah

Nedarovat jim to

Budějovice ani náhodou nedám.......

ten který je

Nedarovat jim to

Žádné naše území bych jim nedal a ani bych nepodpořil vznik Romistánu.Kdo by zde pracoval?Kdo by zajištoval chod státu!? 🙂

Damiana

Darovat jim to

Cikáni jsou kočovníci a umí dokonale parazitovat, ale absolutně nedovedou organizovat, plánovat a budovat. Budějce by jenom totálně zdevastovali a táhli by dál. Škoda krásného českého města, lepší by byla „jejich“ Indie.

honza19hk

Darovat jim to

Doplňuji:
ano ale daroval bych jim třeba Mars.

M.

Darovat jim to

Chybí mi jiná odpověď. Stát ne, ostrov, na který je posadit, betonové hranice kolem, aby je samozřejmě nikdo nemohl napadnout (tak hodná na ně jsem). A dát je tam všechny.
(Nejsem rasistka, ale rozhodně je v lásce nemám.)

Bedy

Nedarovat jim to

Podívejte se na to, jak vznikal novodobý Izrael, co krve tam bylo prolito, co tam bylo peněz utraceno. Izrael přežil a svým způsbem přežívá jen díky USA. Proč asi Izrael má nejmodernější techniku? Neznám stát, který by byl ochoten část území ukrojit určité části obyvatel.
A proč byste obětoval zrovna České Budějovice?
Doplňuji:
Sakra lidi přestaňte žít předsudkami – i mezi cikány se najdou lidi, který normálně chodí do práce, posílaj děti do školy, platěj nájem, nedělaj bordel. Naopak i mezi čechy nebo slováky se najdou tací, kteří prostě smrdí doma na podpoře (nebo to uhrají na invalidku), nájem neplatí, neuklízí, naopak ještě dělají bordel, atd…
Já cikán nejsem, ale nemůžeme házet všechny do jednoho pytle. To není fér, to není správné.
Bavíte-li se o nepřizpůsobivých lidech, tak je prostě a jednoduše nazývejte >nepřizpůsobiví<…

hanny 2

Darovat jim to

Hlavně ať už vypadnou a nemusíme je živit z našich daní!

zzzzz

Darovat jim to

Já bych jim darovala třeba Brusel, a Kumar by jim mohl dělat prezidenta.

anonym

Nedarovat jim to

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý.

chachar1922

Darovat jim to

Hlavně ať jsou pryč z ČR. A taky ze Slovenska. Naši bratři si je taky nezaslouží. Ale mít je ve své zemi, si nezaslouží nikdo.

Reuef

Darovat jim to

Doplňuji:
ale dal bych jim s nima i par clenu nasi vlady – zacatky jsou vzdycky tezky tak aby jim s tim nekdo schopny pomohl

franku

Darovat jim to

Ale někde daleko,aby se nemohli dostat zpátky!Napadá mě otázka,kdopak by je tam živil?Brusel?Oni mají svoji zemi a taky národnost Rumunsko

Lenča59

Nedarovat jim to

Doplňuji:
ať si cikáni někam zalezou. Těm co chodí do školy, mají práci chovají se jako lidi a né jako zvířata , ti ať si cestujou po světe ale ty party chuligánu co jen mlátí a žebrají peníze, ty jejich matky co tě seřvou že se koukneš na jejího syna, těm bych povolila stát jen na slunci :D

anonym

Darovat jim to

http://thi.uloz­.to/2/6/f/26ff3c37c791e5­e6b6b11b90ce640c67­.800x600.jpg

everest

Darovat jim to

Lucijej

Darovat jim to

Já bych se spíš domluvila s dalšími státy a vyčleninala jim území v ruské tundře nebo na Sahaře.

bolak

akorát že by potom hodně lidí přišlo o místo, páč 90% úřadů práce by zelo prázdnotou a muselo by se zrušit…

bolak

Bedy: to město sem vybral úplně náhodou ;)