Avatar uživatele
bolak

Byli byste ochotný stát se domácím mazlíčkem?

Zajímalo by mě, kdybyste přišli o práci, o byt a neměli žádný peníze, jestli byste byli ochotný (alespoň o tom uvažovali) dělat někomu zviřátko. Kdyby se našel nějaký výstřední člověk, který by byl ochoten si vás osvojit jako mazlíka, vodil by vás na vodítku, házel balónek, a naoplátku vám dal přístřeší a třikrát denně žrádlo do misky, prostě nic by vám nechybělo, teda krom té důstojnosti. Každopádně bylo by o vás postaráno.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, marci1, lota před 3630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

No tak domácím mazlíčkem jsem se stala svému chlapovi a to ať jsem pracovala či nepracovala. Velmi ochotně jsem mu byla mazlivým,něžným a hravým koťátkem,věrným pejskem,ale i divokou šelmou. Často mě venčil,občas po mě házel nádobím a běda,když si mě chtěl osvojit jiný páníček,tak to se ten můj proměnil v bílého žraloka. A já se jednoho dne proměnila v ptáčka a uletěla…:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud neberu důstojnost a hrdost každého člověka, tak takovéto chování je i v rozporu se zákonem

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Abych jedla jen jídlo, které mi vybere člověk a ne to, na které mám zrovna chuť ? A být na vodítku ? Tak to určitě ne ! 🙂 A nemoci jít tam, kam se mi zrovna chce ? Žádné dvě decky v restauraci s přáteli ? Žádné pivko v hospůdce ? Svobodu, volnost ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nechápu jak se někdo může zaobírat takto scestnými představami. Bože odpusť jim neb oni nevědí co činí!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Zábavný dotaz. Má odpověď – ne, nebyla bych ochotná. Myslím, že člověk, který by byl ochotný dělat mazlíčka i ten toužící dělat pána je nějakým způsobem úchylný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

…„krom té důstojnosti“…
;-D
No – myslím, že jsou mnohem méně důstojné způsoby ´obživy´, přeba podomní prodejce – jen si to dotyční odmítají přiznat…
😉
Akorát za tím balonkem bych neběhal, jsem už ´postarší´ a nerad bych vbrzku zažil infarkt…
Zábavná představa, LOL

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Už dávno jsem chtěl odejít ze světa registrovaných lidí. Odevzdat občanský průkaz, a žít si jak pták který se o nic nestará a bydlí zadarmo. Nažere se, zazpívá si, jak prostý život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Každý člověk by měl mít svou hranici za kterou určitě nepůjde, ovšem musím uznat že existují ženy u kterých bych tu hranici posunul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

těžko hodnotit mám-li základní materiální hodnoty zajištěny. vím oč jde a tento druh submise už není tak docela erotickou hrou, ale životním stylem. pokud dominantní člověk není profesionál a nedokáže rozlišit kde je „stop“ hranice, může se z takového otroka lehce stát i sklepní chovanec.
nutno brát v potaz, že otrok je zcela izolován od okolí a je mu odebrána možnost se vyjadřovat či se jakýkoliv způsobem uspokojovat. hlavním a jediným cílem je maximální uspokojení „pána“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek