bolak

Byli byste ochotný stát se domácím mazlíčkem?

Zajímalo by mě, kdybyste přišli o práci, o byt a neměli žádný peníze, jestli byste byli ochotný (alespoň o tom uvažovali) dělat někomu zviřátko. Kdyby se našel nějaký výstřední člověk, který by byl ochoten si vás osvojit jako mazlíka, vodil by vás na vodítku, házel balónek, a naoplátku vám dal přístřeší a třikrát denně žrádlo do misky, prostě nic by vám nechybělo, teda krom té důstojnosti. Každopádně bylo by o vás postaráno.

Nejlepší odpověď
Andělé

No tak domácím mazlíčkem jsem se stala svému chlapovi a to ať jsem pracovala či nepracovala. Velmi ochotně jsem mu byla mazlivým,něžným a hravým koťátkem,věrným pejskem,ale i divokou šelmou. Často mě venčil,občas po mě házel nádobím a běda,když si mě chtěl osvojit jiný páníček,tak to se ten můj proměnil v bílého žraloka. A já se jednoho dne proměnila v ptáčka a uletěla…:)

Další odpovědi
Drap

Pokud neberu důstojnost a hrdost každého člověka, tak takovéto chování je i v rozporu se zákonem

marci1

Abych jedla jen jídlo, které mi vybere člověk a ne to, na které mám zrovna chuť ? A být na vodítku ? Tak to určitě ne ! 🙂 A nemoci jít tam, kam se mi zrovna chce ? Žádné dvě decky v restauraci s přáteli ? Žádné pivko v hospůdce ? Svobodu, volnost ! 🙂

dudu

Nechápu jak se někdo může zaobírat takto scestnými představami. Bože odpusť jim neb oni nevědí co činí!!!

lota

Zábavný dotaz. Má odpověď – ne, nebyla bych ochotná. Myslím, že člověk, který by byl ochotný dělat mazlíčka i ten toužící dělat pána je nějakým způsobem úchylný.

anonym

…„krom té důstojnosti“…
;-D
No – myslím, že jsou mnohem méně důstojné způsoby ´obživy´, přeba podomní prodejce – jen si to dotyční odmítají přiznat…
😉
Akorát za tím balonkem bych neběhal, jsem už ´postarší´ a nerad bych vbrzku zažil infarkt…
Zábavná představa, LOL

ptáč

Už dávno jsem chtěl odejít ze světa registrovaných lidí. Odevzdat občanský průkaz, a žít si jak pták který se o nic nestará a bydlí zadarmo. Nažere se, zazpívá si, jak prostý život.

Mirdas

Každý člověk by měl mít svou hranici za kterou určitě nepůjde, ovšem musím uznat že existují ženy u kterých bych tu hranici posunul.

emamamisu

těžko hodnotit mám-li základní materiální hodnoty zajištěny. vím oč jde a tento druh submise už není tak docela erotickou hrou, ale životním stylem. pokud dominantní člověk není profesionál a nedokáže rozlišit kde je „stop“ hranice, může se z takového otroka lehce stát i sklepní chovanec.
nutno brát v potaz, že otrok je zcela izolován od okolí a je mu odebrána možnost se vyjadřovat či se jakýkoliv způsobem uspokojovat. hlavním a jediným cílem je maximální uspokojení „pána“.