petrah5

Byli byste s chlapem, který vás jen tak ze srandy fackuje po tváří, když ho to napadne?

byli by jste s chlapem co vás jen tak ze srandy když ho to napadne fackuje po tváři ?

Zřejmě se ptáte mužů i žen.

dává takový lehký facky

Nejlepší odpověď
Drap

Co bych s ním dělal? Asi bych ho musel hned první den zabít!

Další odpovědi
annas

Pod vašěi otázku jsme napsala, že předpokládám, že se ptáte mužů i žen. Takže odpovídám jako žena.

Neznám vás ani muže, o němž píšete. Ale i když jde o legraci, je to divná záliba. Ale myslím si, že taková sranda není na mistě, i když neumím číst jeho myšlenky, co tím sleduje a jak často ho to fackování napadne.

Rozhodnutí je jen a jen na vás, i když odpovím NE.

marci1

Samozřejmě ne. Muž Tě má pohladit. 🙂

klumprt

Pokud vás lehce propleskne jen z dobrého rozmaru, zajímalo by mě, co dělá, když se hádáte.
Obávám se, že by mohlo jít o potenciálního domácího násilníka. Tito mají obvykle zpočátku docela „nevinný“ rozjezd, ale po pár měsících nebo i letech soužití se změní v naprosté agresivní hovado a v nejhorších případech to může končit i vraždou. V té poslední fázi zneužívají závislost ženy (někdy ale i muže) na sobě, kdy jde o děti, o společné hospodaření, o střechu nad hlavou. Takže odchod od nich je ještě těžší.
Nejsem psycholog, ale myslím, že by bylo potřeba zhodnotit jeho další povahové rysy, přičemž rizikový je sklon k narcismu, alkoholismu, a třeba taky to, jaký je či byl jeho otec.

Zkráttka dobře, mě se to nějak nechce líbit. Na druhé straně bych neměl nic proti takovým těm vášnivým průpleskům při sexuálních hrátkách, pokud jsou oboustranně vítané.

da ny

Málo informací o něm .
Zálibu má podivnou.
Jinak je psychicky zdráv, vyrovnaný? :D
Zkusila jste ho jen tak ze srandy třeba kopat do zadele nebo do rozkroku?
(raději to nezkoušejte, ať Vám neurazí hlavu 😉.

Brblal

No tak mu řekněte, že se vám to nelíbí a ať to nedělá.
Pokud by s ním nebyla řeč, rozejděte se s ním, ať si najde někoho, komu to nebude vadit.

pizlicka

Zkouší hranice,za které mu dovolíte jít.Pokud mu tohle dovolíte,časem si dovolí víc,a nebude to z legrace.Žena v tomto musí sama určit hranice ihned v zárodku.

Roman71

Být ženská, fackovat bych se nenechal, ani z legrace. Už z mého pohledu je to ponižující pro obě strany.

ivzez

Nic mi do toho sice není, ale k čemu Vám budou odpovědi
mužů (žen se neptáte), jestli by byli s chlapem?
Gayů sem myslím moc nechodí… Navíc si myslím,
že muži by ho zastavili při prvním pokusu.

Ony by ho okamžitě zastavily i ženy, takže by bylo
na místě použít spíše dokonavé dát/dal …

Kdyby Vás čistě náhodou zajímal názor ženy:
já bych nenechala dopadnout ani tu první.

A našla bych si partnera, který na rozdíl od popasného
ví, co je legrace. „Lehké facky“ to vážně nejsou!