bolak

Byli by jste pro nějaký změny co se týče současnejch pravidel fotbalu?

Když koukám na ty dvě prahy co tam teď hrajou, a že to zase skončí 0:0, hned bych zmenšil hřiště aspoň o 15%, ubral jednoho hráče a zásadně změnil posuzování ofsajdů.

Pak bych ještě vrazil do každýho hráče čip, stejně tak do balónu a do tyček a zaved bych v případě remízy prodloužení a to dokavaď by prostě někdo nedal góla nebo všichni hráči nepadli vyčerpáním.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kapka

Ne

Doplňuji:
Na dospěláckém fotbalu bych nic neměnila, protože ho nesleduji a ani pravidlům nerozumím.
Skoro každou sobotu nebo neděli trávím na fotbalových zápasech mých synů, což je mladší přípravka a tam mě to baví mnohem víc. Góly padají jeden za druhým /na obě strany/, pravidla znát nemusím, leccos pochytím během hry, když trenér pokřikuje na děti, co mají vlastně dělat. 🙂
Hraje se o sušenky a bonbóny a pro radost. Fauly bývají neúmyslné nebo docela vtipné, když se jeden kluk snaží druhého zadržet tím, že ho chytí za ruku a táhne ho od míče, i to už jsem viděla. 🙂
Takže jestli chceš jiná pravidla, tak jít na malý, tam teprve uvidíš věci…

Další odpovědi
anonym

Ne

Slavie vyhrála, s pravidly jsem spokojena.

briketka10

Ne

neznám pravidla fotbalu jen občas mrknu na hokej, kdyby se mělo zmenšit hřiště, jak by sis přál, tak jedině na kluziště, abych se mohla podívat na ten hokej :D))

huxa

Ano

Doplňuji:
já bych zase zmenšil hřiště na polovic a zdvojnásobil počet hráčů :) to by teprv byl sport pro muže…

honza19hk

Ano

Doplňuji:
o třetinu menší hřiště , na poli 40 hráčů a i tvrdé fauly povoleny. když fotbal tak americkej.

Alesh

Ne

Konzervatismus je v mnoha ohledech positivní věc. Fotbal je právě kouzelný tím, že má spoustu těchto z dnešního pohledu nesmyslů. Že nemá pevnou herní dobu, tak se tam všemožně zdržuje, že gól byl nebo nebyl, v TV pak ukážou opak, tak se o tom v hospodě u piva diskutuje, o čem by se pak ty lidi pohádali? Změny se dělat můžou a taky se dělají, ale musí se dělat pozvolna, aby se pak z fotbalu nestal guláš.

manon

Ano

Doplňuji:
Zavést video, zavést video, zavést video!!! Pro sporné okamžiky nezbytné – sporné góly, penaltové situace… Není jich za zápas zas tolik, aby to nešlo. Zavést video!!! :) Proč to ne a ne projít?

anonym

a procpak jim do te sparty , nebo slavie nejdete ukazat …, jak se vlastne ten fotbal hraje ?? :p

bolak

oni by to stejně nepochopili…

anonym

no, jestli by jste mezi ne vbehl s hokejkou a pukem, tak asi ne ..