Avatar uživatele
delabrutale

Byla včera v TV Tereza Pergnerová na drogách?

Dívali jste se včera na pořad Uvolněte se, prosím?

Druhým hostem tam byla známá moderátorka Tereza Pergnerová a nemůžu si pomoci, ale tím jak vypadala, těma gestama a excentrickou mluvou ..

.. no já myslím, že byla na drogách, co myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, iwetax před 5108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jo byla sjetá,jak nevím co,trošku perníčku a na stimulaci,si zaručeně dala. Docela jsme byli s manželem v šoku a mohli na ní oči nechat,je stejně stará jako já a vypadá jak zfetovaná padesátnice s anorexií,taková hezká holka to byla.
Doplňuji:
http://www.su­per.cz/clanek/39124-pergnerova-u-krause-oblicej-samy-krater-neovladatelne-skubani.html

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Musím vás sklamať. Včera určite nie. Tieto programy sa nahrávojú vopred a my vidíme len záznam. Kedy to nakrúcali, neviem. Ale na obranu, nemusela byť sfetovaná, niekedy človek môže byť aj unavený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

No já jsem to včera taky viděla a byla jsem v šoku. Akorát jsem si říkala, že to teda produkce pořadu (nebo i sám Kraus) nezvládla s tím výběrem hostů. Chudák p. Chudík, starý, klidný a nemocný pán a takový poděs vedle něj. Skákala tam v té pohovce jak praštěná a ta její gestikulace… no to byl horor. Jestli nebyla sjetá a chová se tak normálně… tak to je případ pro Chocholouška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Třeba to pan Kraus myslel jako kontrast k mistru Chudíkovi,ale asi mu to nevyšlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lala

Byla stoprocentne, mam zkusenosti z minulosti a jsem si jista, ze byla sfetla, i kdyz tvrdi, ze je cista, nezapomente, ze i jak sama Tereza, kdysi prohlasila, fetaci mimo jine LZOU. Byla to katastrofa musim rict :)

před 5076 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví