delabrutale

Byla včera v TV Tereza Pergnerová na drogách?

Dívali jste se včera na pořad Uvolněte se, prosím?

Druhým hostem tam byla známá moderátorka Tereza Pergnerová a nemůžu si pomoci, ale tím jak vypadala, těma gestama a excentrickou mluvou ..

.. no já myslím, že byla na drogách, co myslíte?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jo byla sjetá,jak nevím co,trošku perníčku a na stimulaci,si zaručeně dala. Docela jsme byli s manželem v šoku a mohli na ní oči nechat,je stejně stará jako já a vypadá jak zfetovaná padesátnice s anorexií,taková hezká holka to byla.
Doplňuji:
http://www.su­per.cz/clanek/39124-pergnerova-u-krause-oblicej-samy-krater-neovladatelne-skubani.html

Další odpovědi
led

Musím vás sklamať. Včera určite nie. Tieto programy sa nahrávojú vopred a my vidíme len záznam. Kedy to nakrúcali, neviem. Ale na obranu, nemusela byť sfetovaná, niekedy človek môže byť aj unavený.

dagry

No já jsem to včera taky viděla a byla jsem v šoku. Akorát jsem si říkala, že to teda produkce pořadu (nebo i sám Kraus) nezvládla s tím výběrem hostů. Chudák p. Chudík, starý, klidný a nemocný pán a takový poděs vedle něj. Skákala tam v té pohovce jak praštěná a ta její gestikulace… no to byl horor. Jestli nebyla sjetá a chová se tak normálně… tak to je případ pro Chocholouška.

Michal

Třeba to pan Kraus myslel jako kontrast k mistru Chudíkovi,ale asi mu to nevyšlo.

Lala

Byla stoprocentne, mam zkusenosti z minulosti a jsem si jista, ze byla sfetla, i kdyz tvrdi, ze je cista, nezapomente, ze i jak sama Tereza, kdysi prohlasila, fetaci mimo jine LZOU. Byla to katastrofa musim rict :)