dust8

Byla vám někdy v praktickém životě k něčemu chemie?

Uvedete i nějaké příklady?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, protože..

Denodenní nákup potravin vyžaduje číst složení a znát chemii.

Další odpovědi
cochee

Jinačí pohled na věc..

Ty osobně přímo tu chemii možná nevyužiješ, ale nebýt chemie, tak se ani nenajíš, ani nevyspíš, ani nevy*ereš a neuděláš ani milion dalších věcí, které díky chemii dnes jsou a fungují.

Kepler

Ano, protože..

jsem se jí živil.

Kelt

Ano, protože..

Ano, protože jsem se jí živil, pracoval jsem v mnoha oborech a získal jsem mnoho kontaktů, které jsem využíval. Na a mám v tomto oboru i vzdělání.

Edison

Ano, protože..

Vaříš? Cokoli… I to je chemie. Používáš ji, aniž bys o tom věděl.