Byla tu otázka na něm.a rak. rejstřík živnostníků. Existuje také na webu nějaký registr, kde by se dalo vyhledávat?

Odpovědi
panenka

Na webu nevím musel byste mě napsat konkrétně co potřebujete vědět .Pokud chcete vědět informace ohledně povolení v Rakousku v tomto vám můžu pomoci a nebo vám najít i stránky.Ale pokud chcete něco jiného je lepší se obrátit na Ministerstvo Průmyslu a obchodů na paní Plškovou a tá vám pomůže určitě a také řekne více