Hufnágl

Byla to má stařecká nerozvážnost?

Chci prodat auto, které mi sloužilo mnoho let. Jal jsem se tedy jeho očisty. Vysál jsem vnitřek, kufr, až jsem přišel k nalévacímu prostoru, kde byly různé nečistoty (prach, listí a rez). Následně jsem odstranil víčko nádrže, vysál jeho okolí a jen tak, ledabyle, vysunul trubku vysavače do hrdla. V tom vyšlehl z vysavače asi půl metrový plamen, který zničil jeho filtr. Dobré je, že vysavač je stále funkční, ale lekl jsem se, to je pravda.
Možná vás to nezajímá, ale chci upozornit, že i takové věci se stávají.

Nejlepší odpověď
Emefej

Žádná nerozvážnost, nýbrž škola hrou. Ověřil sis praktickým pokusem princip proudového motoru.

Další odpovědi
Kepler

Úžasné 🙂 Kdybych ten efekt viděl, asi bych se počůral smíchy. Který ty jseš, Pat, nebo Mat? To jsem vymamlasil něco jiného. Do pánve s rozpáleným olejem jsem chtěl trochu přilít, jenže to nebyl olej, ale ocet. To co se dělo pak, bych přirovnal k infernu. Když ty flašky byly tak podobné…

annas

Hufnágl,

nejen stařecká nerozvážnost, ale horší je jazyková …" jal jsem se tedy jeho očisty … "..

Jak jsem psala – zázraky se dějí, nikoliv u každého …

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Hufnágl,

přece jste si přál, aby se zde učila čeština.
"Mohla by se tady doučovat čeština online?!
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohla-by-se-tady-doucovat-cestina-online

Tudíž plním jen vaše přání. Knižní tvary, které jste uvedl, nejsou vhodné.

Proč jste tedy nenapsal „ryješ“, ale „reješ“, když jsem splnila váš požadavek na výuku češtiny?

I když jste vstoupil do téže řeky nejméně počtvrté, nepovažuji vás za dobrého známého, ale člověka, který neustále uráží a manipuluje. Proto si nepřeji, abyste mně tykal.

Jinak obdivují vaše sebejistotu…

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Hufnágl, nereklamuj… vždyť má annas pravdu. " jal jsem se tedy jeho očisty … " …to se i češťosvini jako jsem já protiví!

annas

🙂

Děkuji.

Hufnágl

Kepler
Pat a Mat? Který je blbější?

Kepler

Myslím, že oba jsou stejní borci.

Hufnágl

Tak to je jedno, jsem jeden z nich.