slevin

byla mi nabidnuta prace na netu.jedna se jen o prijimani reklamnich mailu.ma s tim nekdo nejakou zkusenot?nebo podvod?

vyplaci tyto firmy poctive penize?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli máte na mysli odměnu za otevření reklamních stránek (eRmail, ZUmail), tak se nejedná o žádnou práci na netu, ale ani o podvod. Jde o adresné posílání reklamy, kde zadavatel platí příjemci za přečtení drobnou odměnu 0,5 – 2 Kč. Některé nabídky jsou zajímavé. Ani okrajově se ale nejedná o výdělek, který by nahrazoval normální příjem. Je to několik korun za den.

Další odpovědi
Bedy

Takové nabídky odmítejte. V drtivé většině případů se jedná o povod.
Osobně bych ničemu takovému nevěřil.

anonym

Tak já klikám a hned mažu nic víc. Za jeden klik 0,50–2 Kč. Zatím k výplatě nedošlo, minimum je 800Kč. No uvidíme.

huxa

ne, nevěř tomu. toto neni práce, jen lidská hloupost či naivita

iceT

No,za rok a něco mám na účtu ermailu necelých 500 peněz,kamarádka kamarádky prý inkasovala,ale to bylo před rokem.