Jahoda

Byla jsem snad podvedena?

Dobrý večer.

Zaregistrovala jsem se na www.share-rapid.com. Před cca týdnem jsem si tam dobila kredit v hodnotě 50Kč. Svou přezdívku, heslo i e-mail si velmi dobře pamatuji, ale stále mne to nechce pustit do systému. Vyplním přezdívku a heslo. Následně se objeví červený nápis „Špatné heslo“. Klikla jsem na odkaz, že chci tedy heslo zaslat na e-mail. Vepsala jsem svoji přezdívku a e-mail. Napsalo mi to toto: „Uživatel nenalezen“. Tak nevím. Přeci si to pamatuji dobře. Zřejmě to ani můj e-mail v databázi nenašlo. Je to podezřelé.

Nevíte tedy, co bych měla dělat? Myslíte, že mě ošidili tak, že si vzali jen peníze, které jsem si tam dobila a nechtějí mě na jejich stránku pustit? Co mám dělat?

Předem moc díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je možné, že ještě není profil-tedy přihlášení aktivní.
Podívej se do mejlu, zda tam od nich nemáš zprávu, která čeká na potvrzení. Pokud není registrace potvrzena je profil jako neaktivní.

Další odpovědi
FOG

Zkusit pozadat ten server o zaslani nahradniho hesla.