AdamkooTV

Byla dřív slepice, nebo vejce?

Chci pouze znát váš názor. Můj je, že vejce.

Nejlepší odpověď
Kelt

První bylo vejce, je jednodušší než slepice, která se vylíhla z něj. Berme vejce jako jednu buňku, které se rozmnožením, dělením a jinak přemění ve složitější organizmus.

Další odpovědi
zjentek

Houby, první byly kvarky, leptony, bosony, anebo něco takovýho.

quentos

Otázka je zde už potisící, odpověď si najdi v archivu.

JájsemRaibek

https://zoomma­gazin.iprima.cz/za­jimavosti/co-bylo-driv-slepice-nebo-vejce-zahada-rozlustena

Altair-AC

Aniž bych něco někde četl, tak je můj názor slepice…

Hledal jsem a někde vědci tvrdí že slepice, někde že vejce a někde že obojí najednou. Obecná správná odpověď tedy neexistuje

zjentek

Ty kvarky některý smrděly po vejcích. Určitě!