Hufnágl

Byla by to pro všechny spása, kdyby chemik Mirda Kalousek vynalezl lék proti Covidu?

Odpovědi
dust8

On na tom už pracuje.

V mysli.

DoTazatel

Kdyby byl ve vládě, tak by vůbec nepotřeboval vynalézat lék proti Covidu. On by ho totiž zlikvidoval hned v zárodku. By si pro něj dojel osobně do Číny, jo, podal si ho a zlikvidoval. Ten by se s ním nemazlil. Bo to je Kalousek a on dělá vše nejlíp (a všechno ví).
:'D

Edison

Určitě ANO. 😁

Gus_Fring

Náhodou VŠCHT se nezapře. A pokud by mu poradil Pavel Novotný, tak to mají do zítřka. Jinak krásná profilovka…

zjentek

Jasně a speciální edici léku pro integrované složky by mohl dodávat symbolicky na malých padáčkách!