dust8

Byla by tlačenka po zamražení chuťově dobrá?

Nejlepší odpověď
Drap

Když ji prudce zamrazíš, tak sice drobné změny v chuti nastanou, ale stále je vysoce jedlá. Mnohokrát odzkoušeno

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, jíst se to dá, většinou se rozsype, jelikož pojivo (sulc) je mrazem zničen (existuje varianta ji znovu převařit), no a chuť koření je v kelu … jak by to bylo s chemicky vyrobenou nevim, ale z penáče vydrží vše, ani pes to nežere, ta se nezkazí >>> vono taky na ní už nejni co zkazit …

dudu

V našich končinách se jádra do tlačenky nikdy nedávají. Mráz zničí její konzistenci, takže se rozpadne, ale jíst se dá.

tony2412

Já ji zmrazuju v pohodě…

Hufnágl

Tak určitě by nebyla chutná než čerstvá. Vyjmutá tlačenka z mrazáku má tendenci se rozsypávat, hlavně, když se do ni dávají játra, která se drolí.

Pepa25

JE dobrá.

Zdroj: osobní zkušenost

annas

dudu,

u nás se játra dávají do jitrnic. Původní recept na „presbuřt“ je bez jater.

Hufnágl

Dudu
… ale mozaika u čerstvé tlačenky nemá chybu.

Hufnágl

Drap
Ty máš šoker, za 50 tisíc, nebo levnější.?