Kazatel

Byl způsob, jakým byl bývalý demokraticky zvolený president Ukrajiny Janukovyč z úřadu prezidenta sesazen, protiústavní?

Odpovědi
aliendrone

A nechtěl bys kybernádeníčkovat někde jinde? Je to už otravný a nic na tom nezmění fakt, že polovina z nás má díky naší dem(ent)okratické vládě máslo na hlavě a ta druhá i v ní (pravda, za to druhé ovšem vláda nemůže). :(

Jestli tě tak trápí křivdy způsobené Rusku nebo ruským mužikům na Ukrajině, tož nikdo ti přeci nebrání popadnout Kalacha a jít „bojovat za svobodu“. Jen si dej bacha, aby tě někdo nepráskl. Za tohle se dnes fasuje od 20let výše. :)

Možná sis nevšiml, že skončil kalendářní rok, lidé začínají řešit účetnicví, o tom co bude kolem covidkravení nemluvě. Takže nehas požár sousedům, když ti hoří vlastní barák. ;) :)

elkon

V první řadě to není tvoje věc. Ať si Ukrajina řeší své záležitosti jak potřebuje.

aliendrone

Kazatel>>> Není zřejmá z odpovědi? Nemám možnost na trom něco změnit a můj názor má stejnou hodnotu, jako každého jiného. Včetně názoru úplných blbců. Jakou? ŽÁDNOU! Tomu se říká havloidní dem(en)okracie.

Tusdím mne spíš zajímá proč Praha (před 2 lety na 19. místě v žebříčku „chytrách měst“ (ve smyslu IT možností) po vstupu primátora Prašiffky a ostatních zfetovaných zhovadilců klesla loni na 44. místo a letou se už propadla na 78. místo!!! :( :( :(

TAKHLE si představují pokrok ti „nejpokrokovější“. Tedy – ne že by nedigitalizovali, jenže to dělají tak trochu „po Pirátsku“. Letos např. chtěji zdigitalizovat pražské POPELNICE (aby se mohli kochat jejich naplněností) a to rovnou za 150 000 000Kč!!! Sorryjako, tohle mě míchá MNOHEM VÍC, než nějaká Ukrajina. :( :( :(

Kazatel

Ali a odpověď na dotaz? Koukal jsem se na Wiky i sledoval tehdejší přímé dění a nějak z pozice Západu a tolerování (možná) protiústavních kroků, jelilož se to Západu hodí, moudrý nejsem.