Rys95

Byl zde za socíku nějaký známý fastfood, který nabízel podobné produkty jako McDonald's, KFC nebo Burger King?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud vím, tak ne. Jen takové bufáče, kde se jedlo ve stoje. Klasika: dršťková, párky, guláš, pár jiných hotových jídel. Slavná byla Koruna dole na václaváku.

Další odpovědi
Arne1

A k bufáčům o kterých píše Kapler ještě hodně stánků s grilovanýma kuřatama a po městě často i párek v rohlíku, často taky místo párku podobně vypadající masová směs.

I v dnešní době je grilované kuře bezkonkurenšní. Žádná smaženina a přitom levné. Za půlku grilovaného kuřete dám kolem 70 korun, za to jinde dostanu kousíček usmolenýho karbanátku v oslazeným rohlíku.

zjentek

na každým rohu párek v rohlíku za kačku, za dvě. A tyhle byly chuťově úplně nejvíc!

da ny

Příliš úzký sortiment.
O takové nezdravé swinstwo lidé ani nestáli. V restauracích se vařilo, většinou chutně :D
Bufety byly boží. Bylo tam všechno (teplá, studená kuchyně, sladké, slané pečivo, zákusky, saláty)
Národ se živil relativně „zdravě“, bez smaženin. Stačily řízky, karbanátky, brambory, hranolkjy, chlebíčky, Pochoutkový, salát, Vlašský, Rumcajs a BRAMBORÁKY. Pekly se ve velkém, čerstvé, teplé, žádná MW. ;D A všude přítomné obložené housky (houska, máslo Turistický salám a kyselá okurka.
V každém i malém městě byl věčně, lidmi nabitý BUFET.
Zlatá pražská Koruna, u nás Vindobona 🙂

cappuccino

Vsechno americke byla zakazano! Ale zato byly povoleny rusky vejce a pirozky.

Arne1

cappuccino: kolikpak je ti let ? Ruský vejce nemají s Ruskem jako zemí původu nic společného (přídomek ruské dostalo kvůli zařazení do databáze papaláši schválených pokrmů). Pirožky si nepamatuju že by se někdy u nás prodávaly, a je to docela škoda.