Avatar uživatele
mosoj

Byl včera den blbec ....... ?

Nebo byl blbec někdo jiný. Včera cesta autem na moji rodnou Šumavu . Vzdálenost nic moc cca 130 km za dvě hoďky jsem tam co by dup.
Cestou tam jsem minul 2× totální bouračku vždy v páru s autem v protisměru z toho 1× EX. Cestou zpět 1× totální bouračka opět s autem v protisměru a 3 x samostatná plechařina.
Není to na 270 km nějak moc ??

Doplňuji:
Na omluvu bourajících řidičů podotýkám, že pršelo ?????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, salsa verde před 4931 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Podle toho co se na našich silnicích děje, tak to moc nebylo.
Dnes jsem jel opět na pincku ze zahrady, ukázal jsem že odbočuju vlevo a stejně mě přes plnou čáru předjíždělo auto.
Doplňuji:
Na neomluvu řidičů podotýkám, že řidič má přizpůsobit rychlost jízdy povaze a stavu vozovky a povětrnostním podmínkám. Ale to známe asi všichni nebo ne?

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

neviem, či dážď je omluvou „bourajícich Řidičů“, ktorí zrejme neprispôsobili jazdu zhoršeným podmienkam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

v desti to neni sice takova pohodicka jak za slunneho dne,ale fungujici starace,svetla,brzdy,bl­inkry a fungujici plynovy pedal kterym lze regulovat rychlost by mel mit kazdy vuz a uvedomeni ridice ze v desti jezdit hezky pianko by melo byt samozrejme. Jinde problem nevidim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Déšť bych jako omluvu nebrala.
To by se rovnou mohly omlouvat letní pneu když nachumelí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Asi to z toho není znát, ale ten dovětek o omluvě byl míněn ironicky !!!!!!!!
Všechny bouračky totiž vznikly tak, že jeden z vozů dostal smyk nebo aquaplaning !!!!
a vjel do protisměru.
Takže blbec.
Nikdy řidiče nemůže omlouvat počasí !!!!

před 4931 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava