Byl váš dnešní pracovní nebo školní den něčím zajímavým?

Nejlepší odpověď
marci1

Byl, v lese jsem viděla 5 veverek a 2 srnky. 🙂

Další odpovědi
Agneta

Ani né:D

anonym

ano, dnešní pracovní den byl zajímavý a to tím, že byl ještě horší, než ty předtím

setapouch

Ano, jen výjimečně můj pracovní den není něčím zajímavý. Např. dnes jsem dodělal aplikaci, která nám umožní efektivněji spravovat jistou oblast. Dalším zážitkem byl oběd, ovar. A málem jsem ani nedojedl, jak jsem byl plný.

anonym

Jo,byl,krachla mě bateriie v autě.

redy

Tak to je ještě dobrý, marci!.Jela sem s pesanem taky do lesa. A přeběhlo nám před autem asi pět nebo šest prasat. Pes se málem pos…l, no a já taky.Tak jsem to votočila a pryč.Vypadá to, že letos nás do lesa nikdo nedokope. 🙂

anonym

Jugare, to nikoho nezajímá. Jaký pán, taková baterie. A používáš plochou nebo tužkovou baterii?

anonym

Mikro.

anonym

Hm, dobrý!