fira

Byl už jste někdo někdy ve vězení?

Byl už jste někdo někdy ve vězení? Nemám na mysli návštěvu ale výkon trestu.Odnětí svobody.

Nejlepší odpověď
ten který je

I když vypadám na avataru jako vězen,nikdy jsem ve vězení nebyl a doufám že nebudu.:-)

Další odpovědi
verka

No zase tak strašný to tam nebude! Můžeš studovat, naučíš se rychle otevírat zámky, což se hodí, když ztratíš klíče, pokud budeš mít dvojníka mezi herci, tak o tobě i něco nafilmujou. Třeba hrabě monte Christo, a ten i nechutně zbohatl.

anonym

nebyla a doufám že nikdy nebudu

Jahoda

Já jsem tedy nebyla. Nemám za co. Nic špatného, co je proti zákonům, nedělám.

BEAES

Nebyla a snažím se, abych nikdy nemusela…

aramah

Nebyla a vy?

roxy52

Ne,ale podle toho,co říkají,tak je to tam tedˇ hezký.Něco jako hotel,kterej nesmíš opustit.

kvikal

Bohužel, pouze na návštěvě.

Jojka

Ve vězení jsem nebyla a když občas koukám na seriál Odsouzené, tak bych se tam ani dostat nechtěla…

panenka

Ne ve vězení jsem Firo nebyla.

Gangster

Byl no:(3 roky za nic!A tak to chodí.