KubikS7

Byl tatzelwurm ještě někdy v nedávné době pozorován? Myslíte si,že existuje?

Nejlepší odpověď
hanulka11

naposledy snad byl spatřen jak se píše kolem r. 1926–8 zde jsem našla pěkné zajímavosti o něm

http://klubava­lon.iplace.cz/the­ma/temata/kryp­tozoologie/tat­zelwurm

Další odpovědi
beer

Bůhví čemu se tak říká. Většinou jsou údaje nevěrohodné, zveličené, přikrášlené atd. Těžko proto říct, zda vůbec existuje.
Osobně nevěřím a považuji to za báchorku. Kdyby to byly údaje z nějakých odlehlých a neprozkoumaných lokalit, pak bych i věřil.