Zvědavý

Byl Robert F. Kennedy zavražděn na objednávku ??

Chtěl jeho smrt někdo na vysokých místech protože mohl mnohé změnit ?? A nebo to byla jen pomatená mysl Sirhana Sirhana ?? děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Okolnosti se stále zkoumají, něco se tají, ale ypadá to, že střelec byl nastrčený, za vším bylo to, že RFK hodně věděl, stejně jako jeho bratr.

Robert Francis Kennedy

"Za americkou politikou je něco více než prezidenti, ale zájmy vysokých zbrojních podniků, kteří pro svůj zisk udělají cokoliv. Třeba zničí výbušninou dva mrakodrapy v New Yorku, rozpoutají válku, vyvolají konflikty.

Tyto mocnosti dlouho skrývané v pozadí, které jsou mocnější než vláda, se nezastavily ani před vraždou jeho bratra Roberta Kennedyho, který kandidoval na prezidenta. Měl dobré vyhlídky stát se prezidentem. Robert Kennedy byl rozhodným odpůrcem rasové diskriminace a kritikem vietnamské politiky prezidenta Lyndona B. Johnsona. I on znal pozadí špinavé finanční politiky.

Opět musel zemřít, protože představoval stejně jako jeho bratr nebezpečí, že zmaří lidem jako jsou dnes Bush a jiní plány, které mají jako záměr destabilizovat vlády světa pro svůj zisk. Bez těchto lidí by byl svět skutečně o mnoho lepší.

Do celé poměrně prostinké puzzle pak přesně zapadá i další spáchaný atentát. Nejzajímavější kandidát demokratů pro prezidentské volby právě zvítězil v Kalifornii ve významných primárkách a jeho cesta do Bílého domu byla fakticky otevřená, již proto, že se může pyšnit v USA tehdy nejpopulárnější značkou, symbolem Kennedy.

Tou osobou není nikdo jiný než Robert Francis Kennedy, bratr JFK jako někdejší ministr spravedlnosti. A pokud se JFK stal obětí spiknutí, kdo jiný než RFK mohl lépe znát vrahy i pozadí zločinu. Představa, že by se RFK stal prezidentem USA, musela mít pro tyto ctihodné zločince účinky děsivé noční můry. Není těžké uhodnout, jak by byl Robert Kennedy jako prezident nebezpečný, se svým právnickým vzděláním a s vědomím toho, kdo stojí za smrtí jeho bratra.

Není proto divu, že krátce po půlnoci na 5. června 1968 se i on stává obětí atentátu a kompetentní úřady svatosvatě slibují zločin vyšetřit rozhodně věrohodněji než smrt jeho bratra!.

Sebejistota úředníků vystupujících v této tragikomedii jistě nebyla náhodná. V roce 1970 se newyorský kongresman Allard Lowenstein marně pokoušel případ otevřít. Jeho touhu po pravdě ukončil další střelec-samotář, který Lowensteina zastřelil v jeho právní kanceláři. Byl jím údajný paranoik Dennis Sweeney, který se sám udal policii. Po Lowensteinovi to už nikdo další raději nezkusil a tak se „úřední pravda“ o atentátu na RFK konečně prostřílela do pozice oficiálního názoru USA. atd."

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2434-novodobe-celosvetove-otroctvi-aneb-kdo-zavrazdil-abrahama-lincolna-a-johna-fitzgeralda-kennedyho/

--
K ennedyho vrah, Palestinec Sirhan Sirhan, byl prý k vraždě z roku 1968 „naprogramován“ v hypnóze.

Při zatýkání čtyřiadvacetiletý Palestinec Sirhan prý křičel: „Udělal jsem to pro svou zemi“. Vedl si deník, ve kterém detailně popsal svou nenávist ke Kennedymu. Nesouhlasil s jeho slibem vojenské podpory Izraele rok po šestidenní válce.

Na otázku, zda se domnívá, že je za to zodpovědná americká vláda, právník Pepper odpověděl možná. atd. "

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/vrah-roberta-kennedyho-byl-pry-pod-vlivem-hypnozy-fsy-/zahranicni.as­px?c=A110302_162849_zah­ranicni_brm

Další odpovědi
Lamalam

Někde jsem četla, že byl na dálku ovládán a udělal to v tranzu.